PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 425
ocen
6,7 10 1 39425
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Cóż tu dużo pisać ? Jak ktoś ma przy sobie browarka,dobre towarzystwo to jak najbardziej,na komedię się nadaje.Pośmiać się można naprawdę sporo - poważnie. Co do innych komentarzy typu "jaki ten film jest genialny" to mam wrażenie ,że ludzie piszący takie zdania mają chyba w łebku to samo co reżyser robiąc ten film....Czyli....sianko. Ilość niedoróbek nie tłumaczy tego,że to tak stary film.Niczym się nie różni od dzisiejszych gniotów,które również służą wyłącznie jako komedia.

dyszka_filmweb

Film może jest prymitywny może nie ma doskonałych efektów i nie widać w nim budżetu ale ma to coś czego twoja głowa ze,, ze znajomymi " przy piwku nie ogarnie. Film z góry jest założenia komedią/horrorem dlatego nie rozumiem czemu śmiech podczas seansu ma być upokorzeniem dla tego dzieła. Tak nazwę go dziełem bo nikt inny wcześniej nie potrafił zbudować takiego klimatu zaszczucia otoczenia i bezradności co do ucieczki. Dwójkę ogląda się o niebo lepiej ale jest wiele filmów które oceniłbym na 1 ale napewno nie ten bo jest on początkiem filmów z klimatem. Mam do niego sentyment ciekawe czym ty możesz się pochwalić jaki jest Twój masterpiese wsrod filmów hm?

dyszka_filmweb

a co ty masz miedzy uszami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones