PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 425
ocen
6,7 10 1 39425
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

nie rozumiem

ocenił(a) film na 7

scena w lesie była troszke zboczona co robiły jej te konary mi to wyglądało na (GWAŁT)

spawn_5

Zgadza się. To był gwałt! Wielu cenzorów było strasznie zniesmaczonych tą... sceną. Nawet sam Raimi przeprosił za to, że "Przesadził". Strach by pomyśleć co by było jakby... zaszła w ciążę;). Może by urodziła małego enta, lub Otesanka (Mały Otik).

ocenił(a) film na 7
szmyrgiel

to co bedzie sie działo w tej nowej w lesie z miją ?? :)

spawn_5

Nie wiem. Ale na pewno będzie jakiś motyw z drzewami: było tak w pierwszej części, drugiej (tam tylko zaatakowały i porwały- ciekawe po co:)), i po trailerach wnioskując w remakeu.

ocenił(a) film na 6
spawn_5

Cóż, w zwiastunie nowego filmu przez chwile widać jak jakaś gałąź owija się wokół jej uda i jednoznacznie pnie się w górę... Więc tak sobie myślę, że i w tym filmie roślinki będą próbowały... się zakorzenić.

carlosss00

Gałęzie ją przytrzymują, natomiast to, co owija się wokół jej uda to już coś innego, zobaczysz :-)

ocenił(a) film na 6
kingi1

Aaaaa... No chyba, że. Nie wiem kiedy zobaczę bo moje kochane kino nawet nie wyświetla... Ale dzięki za zaostrzenie chęci oglądania i brak spoileru! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones