Martyrs

1 godz. 39 min.
6,3 30 632
oceny
6,3 10 30632
12 874
chce zobaczyć
5,8 5
ocen krytyków
{"rate":5.8,"count":5}
{"type":"film","id":449390,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Martyrs-2008-449390/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Martyrs. Skazani na strach
  • gwiazda93 ocenił(a) ten film na: 8

wstrząsający horror już od dłuższego czasu nie widziałem takiego porąbanego filmu. Film zrobiony przez psychola ku uciesze innych psycholi hehe

• LoriLorcia ocenił(a) ten film na: 6

gwiazda93 Czyli sam też jesteś psycholem, bo go widziałeś? ;]
    Sama nie czuję się "psycholem" i nim nie jestem.

• wrotek ocenił(a) ten film na: 10

LoriLorcia Ta to jeden z najmocniejszych horrorow jakie widzialem... jest naprawde przerazajacy

wrotek Mocny film, prawda.
    Dawno go widziałam, ale tak zapadł mi w pamięć, że nadal dobrze go pamiętam. ;]
    Szczególnie ostatnie sceny "wbiły mnie w fotel".

• LoriLorcia No, ciekawe co jej powiedziała.

Aryhil Coś takiego, co sprawiło, że ona się zabiła, bo nie chciała dzielić się tą tajemnicą już z nikim.
    A co, jeśli ta dziewczyna ją okłamała? Np. ,że coś widzi lub nie widzi niczego.
    Można wiele nad tym rozmyślać. Epicka końcówka.

• LoriLorcia Równie dobrze mogła powiedzieć, że dziewczyna nic nie powiedziała. Z jednej strony, gdyby było to coś cudownego, to by przekazała innym, z drugiej natomiast, gdyby coś strasznego, to chciałaby żyć jak najdłużej. Film oglądałem krótko po premierze, a mam go w głowie jakbym był świeżo po seansie.

Aryhil A może była egoistką i nie chciała się dzielić tajemnicą? Pomyślała sobie, żeby ci starzy głupcy sami się domyślili lub coś.
    Nie pamiętam już jej ostatnich słów przed strzeleniem sobie w głowę, ale wiem, że coś tam powiedziała do kogoś.

Film, który epatuje brutalnością, ale nie jest typowym filmem, w którym chodzi tylko o bezmyślną, krwawą rzeź.
    Też mi zapadł w pamięć i w dodatku chyba bałabym się go obejrzeć drugi raz w całości, bo był straszny. Po prostu miazga i ryje banię.

• wrotek przeciez to nawet nie jest horror

• hercules38 ocenił(a) ten film na: 8

madrit to jest horror kur...wa

• hercules38 Dla niektórych horror to tylko duszki i upiorki.

• hercules38 ocenił(a) ten film na: 8

Lucy_chan ci to sie nie znaja ;p

• braknicku87 ocenił(a) ten film na: 4

wrotek To jeeszcze malo widziales :)

• braknicku87 ocenił(a) ten film na: 4

gwiazda93 Rocznik 93 i " hehe " na koncu wypowiedzi....taa...