PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34220}
7,6 5 621
ocen
7,6 10 1 5621
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

Tak jak niektórzy oglądałem go na Polsacie z lektorem.
Powiem jedno, rozpłakałem się jak Tima połączyła się z siecią z Metropoli, jak uświadomiła sobie że jest robotem, jak bratanek detektywa próbował ją uratować.

Najgorsze było jak kabel się przerwał, wtedy było widać rozpacz chłopaka, i powolny powrót Timy, lecz było ...

NIGDY, ale to NIGDY się nie rozplakałem na 15 minut! Do tego trzeba dodać że jestem chłopakiem, wielkim fanem Akiry, i uwielbiam Dragon Ball'a.
Ale płacz Kenizuki'ego na końcu po stracie przyjaciółki był tragiczny.

Od jutra szukam tego filmu do kupna, musi sie znaleźć na mojej półce z filmami!!!!

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
klikman

W 100% się z Tobą zgadzam, po filmie miałem doła przez kilka godzin :P. Jednak nie jest to ten gatunek filmów, który kończy się happy-endem. Mi również się zrobiło smutno na końcu filmu jak Kenichi stracił Timę mimo iż była robotem, ale za to bardzo uroczym :), film świetny lecz podkład dźwiękowy w ostatniej scenie był raczej nie na miejscu ;]. Mój kolega ma chyba ten film na DVD postaram się od niego to przegrać :D

ocenił(a) film na 9
klikman

Tez sie z toba zgadzam film byl cudowny,wspaniala fabula, muzyka poprostu wszystko,ogladalam go z zapartym tchem.Oczywiscie również ryczalam xD zwlaszcza w koncowym momencie,za kazdym razem kiedy ogladam Metropolis lzy ciscna mi sie do oczu ^^.Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones