PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845657}

Miłość po sąsiedzku

Wild Mountain Thyme
5,5 2 603
oceny
5,5 10 1 2603
Miłość po sąsiedzku
powrót do forum filmu Miłość po sąsiedzku

Akcent...

ocenił(a) film na 1

Ma szanse na wysokie miejsce w rankingu : najgorszy irlandzki akcent. Cala Irlandia sie z tego smieje. Dodam, bo okazuje sie ze nie wszyscy to rozgraniczaja, ze Jamie Dornan jest z Irlandii Polnocnej i tylko zalosnie nasladuje akcent z okolic Mullingar.

ewita101_2

Ostatnio w lokalnym radiu analizowali trailer. Stwierdzili, że najlepszy irlandzki akcent ma Christopher Walken mimo, że w obsadzie jest Irlandczyk.

ocenił(a) film na 1
Viteq

Nauczenie sie irlandzkiego akcentu jest tak samo trudne dla Amerykanina jak Irlandczyka z Belfastu czyli Dornana. Nie wiem czemu kazdy mysli ze nie ma roznicy wielkiej w akcencie miedzy Irlandia Polnocna a Republika :) Dodam tez ze w Irlandii jest conajmniej 15 roznych lokalnych akcentow. Jak mi pokazano trailer to myslalam ze to jakis zart i ze ktos podlozyl glosy aktorom ;) Tak czy siak, na pewno film obejrze dla innych stereotypow zwiazanych z Irlandia. Pewnie bedzie wygladac jak w latach 50-tych, beda owce i inne zwierzeta, faceci beda wygladac na polglowkow i bedze duzo roznych przesadow plus na pewno duzo zielonych lak i pol ;)

ewita101_2

Zapewniam Cię, że w Republice jest więcej niż 15 akcentów. Kolega z pracy, który pochodzi z Limerick zapewnia mnie, że w samym Limerick jest około 6 różnych akcentów. Po sposobie mówienia potrafi on rozpoznać, z jakiej dzielnicy miasta każdy pochodzi, a Limerick to przecież miasteczko ok. 120 tysięcy mieszkańców... Tak więc... ten tego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones