PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845657}

Miłość po sąsiedzku

Wild Mountain Thyme
5,5 2 608
ocen
5,5 10 1 2608
Miłość po sąsiedzku
powrót do forum filmu Miłość po sąsiedzku

Mądry, wzruszający film, w opozycji do większości opinii będę. Irlandzki humor okraszony może za dużym podkolorowaniem zieleni tej ziemi ;-), która rzuca widokami na kolana.

Zazdroszczę tych wsi spokojnych, żyjącym kalendarzem pór roku, relacjami sąsiedzkimi, dbałością o zwierzęta. Byłam, widziałam, wdychałam świeże powietrze, nawet nie padało.

Potrafię rozumieć, że nie każdy zatrzyma się, wyciszy i zrozumie ten humor, próbę pokazania rzeczywistości w jakiej żyje dorosły autyk. Emily i Jamie na plus, chemia między nimi wyczuwalna, niosąca film. Cieszę się, że natrafiłam na ten obraz i bronić go będę. Że są wciąż takie, które przypominają, że warto podążać za marzeniami, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami, że żyjemy w świecie różności, co aprawia, że świat jest taki piękny,

mikaaela

W zupełności się zgadzam. Dobrze, że trafiłam na niego przypadkiem przed przeczytaniem opinii.. Bardzo oryginalny, ciepły film, zero sztuczności, prawdziwi bohaterowie z zaletami i wadami, choć nieco odjechani;) Zabawny i momentami wzruszający, wciągnął mnie od samego początku.

13_kate_13

Bardzo się cieszę, że Ci się podobał! Obyśmy miały częściej okazję cieszyć się takimi produkcjami.

mikaaela

podzielam, dobry film, a zieleń Irlandii jak najbardziej autentyczna

ocenił(a) film na 8
mikaaela

Dołączam do opozycji. Uroczy film, obejrzałam z przyjemnością. Spodziewałam się szmiry, czytałam o beznadziejnych dialogach, tymczasem właśnie te momentami dziwaczne rozmowy bohaterów bardzo mi się podobały. I odjechani bohaterowie. Czuję powinowactwo ze światem - jak ktoś napisał w jednym z komentarzy pod tym filmem - "nieporadnych wsiowych przygłupków".

ocenił(a) film na 10
iwonrud

Mnie tez sie podoba! Mało podoba! Zachwycona jestem prosta chic nie tak prostą odpowieścią absolutnie magiczną

ocenił(a) film na 6
mikaaela

Opinie pisane przez konta bez profilowek się nie liczą, to BOTY! Specjalnie mieszają emocjonalnie.

dzenero

Dżenero, proszę nie obrażaj ludzi bezpodstawnie. Nikomu i niczemu to nie służy.

ocenił(a) film na 6
mikaaela

Boty to nie ludzie, ktoś kto ma konto "Na filmwebie od zawsze" powinien tutaj znać różnicę między botem, a realnym użytkownikiem. Bojkotwanie botów służy oczyszczaniu tego portalu i będę to czynił, póki mam tutaj konto. Jest to obowiązek każdego realnego użytkownika, który choć trochę lubi ten portal.

ocenił(a) film na 9
mikaaela

Film pełen poezji, wspaniali aktorzy, urokliwe widoki. Tak, to magiczna opowieść o autyzmie i niezrozumianej dla większości nadwrażliwości, o nieoczekiwanym spełnieniu marzenia o miłości nade wszystko. Wcale się nie nudziłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones