PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823398}
4,6 10 685
ocen
4,6 10 1 10685
Monster Hunter
powrót do forum filmu Monster Hunter

Film o niczym, równie dobrze mógłby być przerywnikiem w grze. Brak napięcia , emocjicałkowity brak logiki nawet jak na taki rodzaj kina. Zdecydowanie szkoda czasu lepiej obejrzeć jakiś serial...3/10

ocenił(a) film na 1
rael_76

Jak na taką opinię i tak wysoka ocena :)

ocenił(a) film na 3
kunach23

Podobał mi się potwór :) a na poważnie są jednak dużo gorsze filmy

ocenił(a) film na 6
rael_76

dla mnie to typowy odmóżdżacz, który zapomni się po kilku dniach. Jednak film sprawdza się dobrze jako czysta rozrywka w sam raz na wolne popołudnie po pracy, scenariusza brak, ale niezłe efekty, nieźle skręcone sceny akcji.. jako zwykły odmóżdżacz jest ok...

ocenił(a) film na 7
kunach23

Polecam do seansu coś więcej niż laptop, film jest jednym z najlepiej udźwiękowionych filmów, takie Avengers End Game niszczy na tym polu w każdej sekundzie. Dać 1/10 to całkowite nieporozumienie, obejrzyj np. Drone Wars (film faktycznie jest szrotem 1/10) i porównaj potem go jeszcze raz z Monster Hunter.
Dopiero wtedy dostrzeżesz od czego jest skala ocen i jak ją stosować.

ocenił(a) film na 1
alex_gawlas

Może tam nawet być nieznane arcydzieło Beethovena, ale nie zmieni faktu, że ten film to gniot. Dlatego oceniłem go wedle uznania. Po co mam tracić czas i oglądać jakieś Drone Wars? Żeby temu 'dziełu' dać 2 zamiast 1? Bez sensu.

ocenił(a) film na 7
kunach23

A czego ty się spodziewałeś tam? Po Twoich ocenach widzę, że w ogóle nie lubisz Fantasy. To po co zaczynasz to oglądać? Bardzo słabo reklamowany film w Polsce, to wiadomo, że niczym nie zaskoczy. Tylko się wku.wiasz niepotrzebnie.

alex_gawlas

Może w ogóle nie oceniajmy filmów, bo się nie oglądało wszystkich iluś tam milionów filmów?

ocenił(a) film na 6
alistair80

Ale warto mieć porównanie, a nie działać w skali zero-jedynkowej. Albo mi się podobał, albo nie. Bez sensu.
Też uważam, że oceny pokroju 1-3 kompletnie nie są adekwatne, bo po pierwsze, film miał całkiem niezłe efekty specjalne, dobre udźwiękowienie, jak już wyżej Kolega zauważył. Ciąg przyczynowo-skutkowy jak na tego typu gatunek filmowy też nie był najgorszy, wiec w ogólnym rozrachunku co najmniej ocena na poziomie 4 byłaby uczciwą notą.

Maniaks

Ok, może i masz rację. Jednak nie każdego muszą obchodzić niezłe efekty specjalne czy udźwiękowienie. Film może być dla kogoś zupełnie do kitu ze względu na głupią fabułę, a przyzwoite efekty mogą być kompletnie bez znaczenia. Nie każdy da czemuś lepszą notę tylko dlatego, że "ostatecznie nie było tak źle". Faktycznie przesadą mogą być oceny 1 i 10, jednak ocena 3 już niekoniecznie. Jeśli chodzi o mnie to akurat nie patrzę na średnią ocen, tylko na konkretne opinie, bo uważam, że tylko one mogą mieć konkretną wartość. Nie interesują mnie proste zdania typu film super lub film do kitu, ale na dłuższej opinii z jakimiś argumentami mogę się oprzeć. Oczywiście i tu sam ocenię, czy dane argumenty mnie przekonają czy nie. Jednak i tak, jeśli jakiś film naprawdę mnie interesuje i chcę go obejrzeć, to wolę sam ocenić ten film. Oceny filmów, muzyki, gier i w sumie większości rzeczy są subiektywne, nawet tam, gdzie autor stara się być jak najbardziej obiektywny.

ocenił(a) film na 4
rael_76

Zgadzam się, montaż tragiczny, ogladanie tej walki wrecz to byl ból dla oczy, pociąć filmu bardziej chyba się nie dało. Fakt efekty były dobre. Po za tym nic...

ocenił(a) film na 4
rael_76

Ciężko wyczuć dla kogo, fani mogą polubić albo znienawidzić. Scena początkowa i po napisach faktycznie jako przerywnik w grze fajna. Kilka momentów też. Mila oczywiście jako kobieta cyborg nie zawiodła i kolejny raz tylko dobiła i tak słaby film. Ale film idzie równo z grą na dno.

ocenił(a) film na 7
tihomax

Bo Millę się albo kicha albo nienawidzi. Ja ją uwielbiam. Dla mnie film super.

ocenił(a) film na 3
rael_76

Bo to film pod projka jest, więc na próżno tam szukać logiki tudzież wytrawnej fabuły. Dla samego audio warto zerknąć.

ocenił(a) film na 5
rael_76

rael_76 dokładnie tak jak napisałeś. Niestety ciężko jest jak widać zekranizować grę, ale nie dziwię się już po zwiastunie i aktorach spodziewałem się porażki, o czym już kiedyś pisałem pod tym filmem. Skopali RE teraz MH. A większość ludzi nawet nie wie co to MH, gdzie widziałem opinie że to super fantasy. Haha XD A ciężko się pofatygować i zapoznać się z oryginałem. Fabuła w tym filmie nie istnieje, a efekty specjalne i animacje potworów są nie równe. Gra osiągnęła duży sukces finansowy i chyba na to samo liczyli wypuszczając film, szkoda tylko że chęć zysku przyćmiła im chęć do zrobienia dobrego filmu. Bo ten film jedzie na marce, tak samo jak było z Resident Evil. :| Nie wiem dlaczego twórczy gier z taką łatwością sprzedają w ręce swoje dzieła debilom od filmówki, czy naprawdę kasa jest ważniejsza? Szkoda słów.

rael_76

I zamiast 1,5 godziny stracić minimum caly dzień... Słaby tekst, bardzo słaby. Tu są przynajmniej świetne efekty, choć faktycznie poza tym bardzo niewiele więcej.

ocenił(a) film na 1
rael_76

Po co te kłótnie i oceny ocen przypomnę tylko, że Godzila vs Kong przez niektórych został oceniony ma 10 :D
Tam również nie było fabuły, racjonalności same efekty i ...ch. muzyka.
Każdy ma swój świat i swoje kredki.


Tak w ogóle dzięki za podpowiedzi obejrzę sobie najfajniejsze efekty wizualne na YT.

ocenił(a) film na 3
Simon_Harrison

Dokładnie tak dyskusje zawsze , kłotnie absolutnie nie. Co do Godzilli zgadzam się w 110 procentach

ocenił(a) film na 7
rael_76

po co ? bo trzeba. dla kogo ? dla mnie.

ocenił(a) film na 7
rael_76

Monster Hunter to bardzo dobry film ty po prostu za bardzo wciągłeś się w polskie ambitne kino typu świat według kiepskich i na dobre i na złe.

ocenił(a) film na 7
rael_76

PO CO SIĘ ZABRAŁEŚ za ten film. To nie film dla byle leszczy. Ciężko go zrozumieć przeciętnemu zjadaczowi polskich seriali.

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Trolling jest modny rozumiem ale po co sie udzielasz nie mając nic do powiedzenia tego nie rozumiem. Jeśli bardzo dobremu filmowi dajesz 6 to albo masz wysublimowany gust albo jesteś niedorozwiniętym kretynem nie ogarniającym kryterium ocen , jednak patrząc na Twój opis nie podejrzewam Cię o to. Cieszę się że Ci się podobał ale to nie powód do ubliżania. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
rael_76

ja odczułem napięcie. film przygodowy. nie dla nudnych osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones