PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93854}

Mordercze klowny z kosmosu

Killer Klowns from Outer Space
5,6 5 060
ocen
5,6 10 1 5060
7,0 4
oceny krytyków
Mordercze klowny z kosmosu
powrót do forum filmu Mordercze klowny z kosmosu

Szczerze pomysł jest genialny,ale wykonanie wiele gorsze(wartka akcja mimo wszystko) można
się pośmiać. Na wieczorny seans film nadaje się idealnie.4/10

ocenił(a) film na 8
niekrytymarcel

No zgadzam się a czemu nie jak tak.Ja osobiście dałem 8 za świetne odniesienie (za pewne nie zamierzone) do obecnej rzeczywistości.Swoisty klauni holocaust mi się nie podoba ,ach te niegrzeczne klauny i ich pistoleciki ,ale tak jak pan Rumpelstilskin czy Rawhead rex jest to po prostu niesforna czystka na kiepskim aktorstwie i chwała za to między innymi ironicznym klaunom z kosmosu.Nie ma co brać filmu za coś ambitnego i to właśnie magia tego poprawiacza humoru

ocenił(a) film na 4
dou

Był śmieszny tylko wtedy gdy sceny były takie absurdalne ,że aż śmieszne heh.

ocenił(a) film na 5
niekrytymarcel

rzeczywiście "Świetny " pomysł na zrobienie filmu o morderczych klownach z kosmosu które przyleciały na ziemie żeby zmieniać ludzi w wate cukrową,Barton to wymyśli:).

ocenił(a) film na 4
sawlol

wiesz ''Genialny'' to ironia ,ale pomysł nie jest do dupy

ocenił(a) film na 5
niekrytymarcel

Mi właśnie realizacja najbardziej się podoba,trzeba przyznać że gościu od charakteryzacji ma talent bo klowny moim zdaniem są dobrze zrobione,efekty jak na lata 80 nawet niezłe,w ogóle film nie był by taki zły gdyby nie fabuła o morderczych klownach z kosmosu:).

ocenił(a) film na 8
niekrytymarcel

Bardzo wyrafinowany film nie dla wyborców pisu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones