Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 2:29
Film

Mowgli: Legend Of The Jungle

2018 1 godz. 44 min.
6,3 21 586
ocen
6,3 10 21586
6 470
chce zobaczyć
5,8 8
ocen krytyków
{"rate":5.75,"count":8}
{"id":"697529","linkUrl":"/film/Mowgli%3A+Legenda+d%C5%BCungli-2018-697529","alt":"Mowgli: Legenda dżungli","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/75/29/697529/7865543.2.jpg"}
Osierocony chłopiec wychowuje się w dziczy. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Mowgli: Legenda dżungli
Mowgli: Legenda dżungli (2018) Zwiastun nr 2 (polski) 2:29
Mowgli: Legenda dżungli
Mowgli: Legenda dżungli (2018) Zwiastun nr 1 (polski) 2:18
Mowgli: Legenda dżungli
Mowgli: Legenda dżungli (2018) Making of Zbigniew Zamachowski opowiada o swojej roli 3:03
Mowgli: Legenda dżungli | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 (polski) | 2018 | Film Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich. Akceptują go wszystkie zwierzęta z wyjątkiem jednego – przerażającego tygrysa Shere Khana. Jednak kiedy Mowgli staje twarzą w twarz ze swoimi ludzkimi pobratymcami, okazuje się, że w dżungli mogą czaić się o wiele większe niebezpieczeństwa.
Movie się 131 komentarzy
"Fuga", "Narodziny gwiazdy", "Mowgli: Legenda dżungli"

Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich.Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich. Akceptują go wszystkie zwierzęta z wyjątkiem jednego – przerażającego tygrysa Shere Khana. Jednak kiedy Mowgli staje twarzą w twarz ze swoimi ludzkimi pobratymcami, okazuje się, że w dżungli mogą czaić się o wiele większe niebezpieczeństwa.

na podstawie
Rudyard Kipling "Księga dżungli" (powieść)
studio
The Imaginarium Studios / Warner Bros.
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Mowgli: Legend Of The Jungle
inne tytuły
Mowgli: Legenda dżungli Polska
The Jungle Book: Origins (tytuł roboczy) USA
Jungle Book (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Początkowo Alejandro González Iñárritu miał być reżyserem filmu, ale musiał zrezygnować z powodu innych zobowiązań. Do wyreżyserowania widowiska przymierzany był również Ron Howard.
Film był kręcony w Durbanie (Republika Południowej Afryki) oraz Anglii (Wielka Brytania).
Patrz, podziwiaj i nie myśl - oto motto przewodnie "Mowgliego". Więcej przesłania i pozytywnej energii mają ostatnie części "Szybkich i wściekłych". Pozornie niby nie ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 57%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych