Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski)
Film

Mowgli: Legend Of The Jungle

2018 1 godz. 44 min.
6,3 19 542
oceny
6,3 10 1 19542
6 681
chce zobaczyć
5,6 7
ocen krytyków
{"rate":5.57143,"count":7}
{"id":"697529","linkUrl":"/film/Mowgli%3A+Legenda+d%C5%BCungli-2018-697529","alt":"Mowgli: Legenda dżungli","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/75/29/697529/7865543.2.jpg"}
Osierocony chłopiec wychowuje się w dziczy.
Mowgli: Legenda dżungli
Zwiastun nr 2 (polski)
Mowgli: Legenda dżungli
Zwiastun nr 1 (polski)
Mowgli: Legenda dżungli
Making of Zbigniew Zamachowski opowiada o swojej roli 3:04
Mowgli: Legenda dżungli - Zwiastun Nr 2 (polski) Mowgli: Legenda dżungli - Zwiastun Nr 2 (polski)
Movie się 131 komentarzy
"Fuga", "Narodziny gwiazdy", "Mowgli: Legenda dżungli"

Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich.Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich. Akceptują go wszystkie zwierzęta z wyjątkiem jednego – przerażającego tygrysa Shere Khana. Jednak kiedy Mowgli staje twarzą w twarz ze swoimi ludzkimi pobratymcami, okazuje się, że w dżungli mogą czaić się o wiele większe niebezpieczeństwa.

na podstawie
Rudyard Kipling "Księga dżungli" (powieść)
studio
The Imaginarium Studios / Warner Bros.
inne tytuły
The Jungle Book: Origins (tytuł roboczy) USA
Jungle Book (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Początkowo Alejandro González Iñárritu miał być reżyserem filmu, ale musiał zrezygnować z powodu innych zobowiązań. Do wyreżyserowania widowiska przymierzany był również Ron Howard.
Film był kręcony w Durbanie (Republika Południowej Afryki) oraz Anglii (Wielka Brytania).
Patrz, podziwiaj i nie myśl - oto motto przewodnie "Mowgliego". Więcej przesłania i pozytywnej energii mają ostatnie części "Szybkich i wściekłych". Pozornie niby nie ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 59%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.