PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809338}

Mrok

The Dark
4,9 2 573
oceny
4,9 10 1 2573
Mrok
powrót do forum filmu Mrok

Wreszcie jakiś oryginalny pomysł, bez łopatologicznego wyjaśniania wszystkich wątków. Dość mroczny klimat. Nie jest to żadne arcydzieło, ale film warty obejrzenia. Na tle więksozsći współczesnych horrorów na pewno się wyróżnia. Ode mnie 7,5

ocenił(a) film na 4
Witcher

Film średniak. Na początku wciąga ale ostatnie 30 minut napięcie siada. Główna bohaterka spoko ale jej niewidomy kompan jest działa na nerwy jak cholera. Hereditary z tego roku znacznie lepsze.

ocenił(a) film na 7
Witcher

dokładnie. Jest dobry

Z wierzchu baśń o nastolatce-zombie, która poznaje niewidomego chłopca.
Ich przyjaźń pomaga stać się jej prawdziwą dziewczynką.

Pod spodem mroczna, przerażająca opowieść o pedofilach i zniszczonej przez nich psychice dzieci.
Ocena zdecydowanie zbyt niska.

Plus przepiękna piosenka przewodnia .

ocenił(a) film na 6
Witcher

Prawda ocena zaniżona.Mi też film się podobał,mimo że nie było zbyt dużo akcji,to oglądało się z zaciekawieniem do samego końca.Tylko nie czaje zakończenia,mianowicie gdy już ta młoda szła ulicą i podjechała ta babka autem i zaproponowała jej podwózkę to ta dziewczyna już miała nagle normalną twarz.A przecież przez cały film miała zmasakrowaną ?.

ocenił(a) film na 7
Witcher

Takie filmy, poruszające w dosadny sposób tematykę przemocy wobec dzieci, pedofilii itp. nigdy nie mają łatwo. Część ludzi one oburzają i odrzucają. Części tez mógł się nie spodobać sam film. Widać że film miał niezbyt wysoki budżet i jest dość surowo nakręcony. Rozumiem jak komuś to przeszkadza. Ja oceniłem ten film pozytywnie, bo uważam że o takiej problematyce należy rozmawiać I dobrze że są na scenie artyści, którzy się nie boją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones