The Music Never Stopped

1 godz. 45 min.
7,3 1 844
oceny
7,3 10 1844
2 467
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":569227,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Music+Never+Stopped-2011-569227/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Muzyka jest wieczna
 • RoTeL ocenił(a) ten film na: 10

  Film świetnie wyreżyserowany z cudownym scenariuszem i fantastyczną grą aktorów - wszystkich aktorów a w szczególności Pana Simmonsa! Ten film to perełka kina dramatycznego i poniekąd kina familijnego. To trzeba zobaczyć pamiętając o chusteczkach, których ja zużyłem trzy ... Kocham ten film!

 • jack78 ocenił(a) ten film na: 7

  RoTeL Dodam jeszcze że muzyka zrobiła swoje.

 • RoTeL ocenił(a) ten film na: 10

  jack78 Cóż mogę odpisać szczególnie, że muzyka w moim życiu muzyka rockowa jest podobnie ważna jak w życiu głównego bohatera ... Tak muzyka jest super i potwierdzam to jako 60-letni fanatyk King Crimson, Led Zeppelin, Yes a obecnie Asian Dub Foundation, Candlebox , ColdPlay, Kings Of Leon. Pozdrawiam wszystkich kochających KINO i MUZYKĘ i to nie tylko rockową!

 • Offi ocenił(a) ten film na: 7

  RoTeL Zgadzam się, że film świetny. I inny... Subtelny, z niesamowitym tłem muzycznym.
  Szkoda, że tak niewiele osób chyba go zna.

 • Perenelle ocenił(a) ten film na: 9

  Offi No wlasnie...Film moim zdaniem niesamowity. W powazne tresci zgrabnie wpleciony zart, ktory wywolal u mnie szczery usmiech. Dramatycznosc dobrze wywazona. Tak musi byc, bo inaczej wychodzi opera mydlana, tu nie popelnili tego blendu. Lubie muzyke z tamtych lat i to jest kolejny plus. Nie tylko dla studeniow psychologii itp, lecz dla kazdego, ktory lubi sie pozastanawiac.

 • Offi zgadzam się i polecam :)

 • roland_roland ocenił(a) ten film na: 7

  RoTeL TAK TAK DOBRE KINO