Film

Koroshi no Rakuin

1967 1 godz. 38 min.
7,0 480
ocen
7,0 10 480
902
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"103466","linkUrl":"/film/Namaszczony+do+zabijania-1967-103466","alt":"Namaszczony do zabijania","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/34/66/103466/7466626.2.jpg"}
Po nieudanym zleceniu wysokiej rangi płatny zabójca staje się celem innego cyngla. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

"Namaszczony do zabijania" to film, wpisujący się w tradycje japońskiej nowej fali (po japońsku Nuberu bagu), opowiada o płatnym zabójcy - Goro Hanadzie. Bohater filmu to nietypowy przedstawiciel swojego zawodu, który uwielbiający zapach gotowanego ryżu (który go podnieca) i pragnienie stanąć na szczycie rankingu płatnych zabójców."Namaszczony do zabijania" to film, wpisujący się w tradycje japońskiej nowej fali (po japońsku Nuberu bagu), opowiada o płatnym zabójcy - Goro Hanadzie. Bohater filmu to nietypowy przedstawiciel swojego zawodu, który uwielbiający zapach gotowanego ryżu (który go podnieca) i pragnienie stanąć na szczycie rankingu płatnych zabójców. Awangardowa fabuła filmu to zobrazowanie jego drogi na szczyt, w trakcie której wykonuje kolejne zlecenia dla mafii, aby ostatecznie zmierzyć się z numerem jeden. Po drodze pozna smak zdrady, porażki i namiętnej miłości.

studio
Nikkatsu
data produkcji
1967
tytuł oryg.
Koroshi no Rakuin
inne tytuły
Namaszczony do zabijania Polska
Więcej...
Mariko Ogawa dostała swoją rolę dlatego, iż żadna z aktorek zakontraktowanych przez wytwórnię nie zgodziła się na udział w rozbieranych scenach.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych