PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207602}
6,8 2 507
ocen
6,8 10 1 2507
Namiętność
powrót do forum filmu Namiętność

Osobiście uważam, że film był okej, ale jak na musical to było zbyt mało piosenek. A wasze refleksje na temat tego filmu?

paula308

film fajny ale nie śadze że oglądnne go jeszcze raz...
pozdrawiam:):)

ocenił(a) film na 10
paula308

sam film jest świetny, ale co do muzyki... szczerze mówiąc, dobrze, że było mało piosenek, bo nie wiem czy bym wytrzymała :D w całym filmie podobała mi się tylko jedna :D

ocenił(a) film na 8
paula308

a mi w całym tym filmie podobał się tylko Shahrukh Khan;*******
nO a sam film to może być... całkiem fajny;)))

ocenił(a) film na 7
Kaur

SRK w filmie wyglądał zabójczo przystojnie i fajnie zagrał. Pod koniec modliłam się aby bohatera nie zastrzelili.. heh... co do filmu.. moim zdaniem fajny. Piosenki takie sobie - jedna była fajna, fdzie śpiewał sam Shahrukh ;) O to ona "Apun bola"

one_blood

Mnie nabardziej się podobała Zinda Hai Hum To, reszta taka sobie... Film może być. Moje ulubione z bollywoodu to "Jestem przy tobie" i "Żona dla zuchwałych"

Wwerk

I jeszcze film "Devdas" jest swietny chociaz straszny smut :(

ocenił(a) film na 7
Wwerk

Mnie "Devdas" nie rozczarował, ale tylko dletego, że wcześniej nastawiłam się na to, iż nie będzie tam nic ciekawego. Siostra ostrzegła, ale chciałam film zaliczyć. A w "Joshu" najbardziej podobał mi sie kolczyk ;D Zachowywali sie jak dzieci a wyglądali na kilkanaście lat starszych.

kerekekekokeks

A mi Josh się baaaaaaardzo podobał xD
Grał tam SRK no i w tym filmie właściwie on śpiewał osobiście piosenkę APUN BOLA :)

ocenił(a) film na 7
nata_siepraw

lepiej, żeby tego nie robił. jest świetnym aktorem, ale śpiewać to on nie umie niestety.

użytkownik usunięty
bodzina

Bez przesady może nie ma głosu jak Udit, ale nie jest tak źle, porapowac sobie może:]

ocenił(a) film na 9
paula308

oh, ta piosenka była fajna, przecież nie musiała być śpiewana operowo, a i taki chuligan jakim był Max nie pasuje do piosenek śpiewanych głosem słowika;)) film bardzo fajny, ciekawy, po trochu wszystkiego. najlepsze oczywiście były skórzane kurtki, motory i kolczyki;)) no i nie można zapomnieć, jak łańcuch prezentował się w rękach Shahrukha Khana (po prostu wypas no). oczywiście efekty możnaby było dopracować (w tej dziedzinie dla porównania: "Gladiator", z tego samego roku, a jaka różnica), no i człowiek ma wrażenie, że gdzieś już to widział (czytaj: wiara katolicka i sukienka ślubna;)). mimo wszystko fajny film i fajna choreografia, zwłaszcza ta pierwsza:))

paula308

Dawno go widziałam ale pamiętam że po tym filmie polubiłam Shahh Rukha [szczególnie jego spojrzenie, ech...;] i podobała mi sie muzyka.

ocenił(a) film na 10
EM_DE_KE_AS

a ja dałam 10 bo muzyka bardzo mi się podobała, był zabawny, SRK nie pokazana jako kochanek.
polecam :)

paula308

Jak dla mnie film jest super.
Przez niego jeszcze bardziej kocham SRK.
Wyglądał tam zabójczo przystojnie :*

ocenił(a) film na 8
xzxkarolaxzx

Każdy co widział ten film z moich znajomych odradzali mi, abym go nie oglądała, bo nie warto, a ja i tak zrobiłam na przekór i obejrzałam dlatego, że gra tam SRK ... I wcale nie był film taki zły, miał kilka niedociągnięć, ale warto było go obejrzeć. 8/10 SRK z tym kolczykiem wyglądał bosko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones