PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 756
ocen
6,9 10 1 186756
4,4 15
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

kim w koncu jest Cage? niby tylko przepowiada przyszlosc ale rozbawila mnie ta scena z
unikaniem kul. co to w ogole mialo znaczyc? film ogolnie slaby, rozczarowal mnie, Cage
bardzo denerwujacy. coraz mniej jestem do tego aktora przekonany a kiedys to jeden z
moich ulubionych aktorow. mina kota srajacego na pustyni praktycznie w kazdym filmie. byly
tez ajkies plusy tego filmu - podobalo mi sie jak chcial do Biel podbic w barze i rozne
warianty pokazane albo jak z Colombo siedza w garazu i wpada Moore, pokazany dialog a
potem pokazana rzeczywistosc czyli ze sie troche spoznila no ale to tyle bo reszta slabiutko.
albo Cage jak idzie z oddzialem i mowi gdzie maja strzelac jakby szedl z przedszkolakami i
pierwszy raz mieli w rekach bron i nie wiedza co maja robic. moze gdyby dopracowac
scenariusz i zmienic aktora nie byloby zle. a co do zakonczenia to tak naprawde nie jest zle
tylko nic nie wyjasnia :D wiec co w takim razie ma robic? chodzi o to ze bomba tak czy siak
wybuchnie?

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

unikał kul bo wiedział, w którą strone poleci :)

ocenił(a) film na 5
GrandSB

ooo. to mi nie przyszlo do glowy. pewnie dlatego bo pokazali to w sposob jakby byl superbohaterem ;D

ocenił(a) film na 6
staszek_peszko

tylko i tak nie wzięto pod uwagę, że w przypadku tego długotrwałego oszczału nikt (przynajmniej bez wcześniejszego szkolenia nie jest w stanie tak migać się od kul. Cage powiedział "to kwestia wprawy", ale biorąc uwagę prędkość kul i ich częstotliwość w tamtej scenie jest to prawie niewykonalne. po za tym jak człowiek unikający wcześniej kłopotów miał wcześniej wielokrotnie sposobność ćwiczenia uchylania się od kul? dobra, wiem jak kula poleci za 2 minuty, ale w przypadku puszczenia ok. 10 kul w zaledwie 10 sekund nawet wiedząc z uprzedzeniem jak one polecą trudno byłoby wykonywać takie ruchy by wszystkie wyminąć.

ocenił(a) film na 7
LeaMao

"oszczału"?

ocenił(a) film na 6
mackos7

ojć, czasem przy szybkim pisaniu się trafi błąd :)
ale wiem, że to mnie nie usprawiedliwia.

ocenił(a) film na 5
LeaMao

ten film ogolnie ma wiele wad i niedociagniec. rozczarowailem sie tym filmem. doszedlem do wniosku ze ogladanie nowych filmow to duze rozczarowanie. wiadomo ze zdarzaja sie wyjatki ale ogolnie to porazka ;p wole powrocic do starego kina

ocenił(a) film na 9
staszek_peszko

było powiedziane że dziewczyna sprawia ze jego moc zachowuję się inaczej, widzi sceny z bardziej oddalonej przyszłości, etc, etc, i to właśnie dzięki niej będzie mógł uratować świat (dlatego widział spotkanie z nią znacznie wcześniej,) od taka siła przeznaczenia.
Film niezły i słabość do Cage'a sprawia że nawet mi się podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones