PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33184}

Nieodwracalne

Irréversible
7,2 47 549
ocen
7,2 10 1 47549
7,3 23
oceny krytyków
Nieodwracalne
powrót do forum filmu Nieodwracalne

Uważając, że to najmocniejsza scena gwałtu w filmie itp. Zupełnie nie rozumiem dlaczego. Znam 3 filmy, w których sceny gwałtu są O WIELE bardziej szokujące:

- Ostatni dom po lewej
- Pluję na twój grób
- Stoic

W każdym z tych obrazów scena gwałty jest o wiele bardziej odrażająca niż to co pokazano w "Irreversible".

ocenił(a) film na 7
New_World_Order

Nie mówiąc o filmie"Gwałt"Blois-moi

ocenił(a) film na 9
New_World_Order

Jakikolwiek gwałt by nie był, i tak jest to rzecz tak strasznie okropna, brutalna i odzierająca z godności kobiety, że nie rozumiem w ogóle celu Twojej wypowiedzi. Będziemy się prześcigać, jaki gwałt jest straszniejszy? Z tym światem dzieją się doprawdy dziwne rzeczy.
Rzecz w tym, że wśród wymienionych przez Ciebie filmów, "Nieodwracalne" było kręcone najwcześniej, więc zrobiło szum.

whaatsernamee

w stoicu gwałcą faceta, nie mniej jednak też nie wygląda to miło ....

ocenił(a) film na 8
whaatsernamee

Gwoli ścisłości, oryginalne wersje The Last House on the Left i I Spit on Your Grave były kręcone wcześniej ; ), odpowiednio w latach 1972 i 1978. Widziałam tylko pierwszy film w wersji oryginalnej, drugi już jako współczesny remake, więc ciężko mi stwierdzić czy oryginały też miały szokujące sceny. Faktem jednak jest, że Gaspar Noé nie podjął tak kontrowersyjnego tematu pierwszy.

Zresztą jeżeli chodzi o ogólne wrażenia, a nie konkretne wyrwane z kontekstu sceny, to są zupełnie różne gatunki filmowe, więc nie ma co porównywać.

New_World_Order

Jacy wszyscy?
Co to znaczy "jarają się"
Chcesz zrobić jakiś ranking na najlepszą scenę gwałtu w filmie ?

HRA

Jak ktoś się jara sceną gwałtu, to ma nasrane w dyni.

farba_plakatowa

Dlatego umieściłem to w " ". Chodzi o wielkie halo wokół tego filmowego gwałtu.

ocenił(a) film na 6
New_World_Order

Scena w I spit on your Grave jest 300% gorsza od tej z tego filmu. Szczerze nie polecam oglądać, bo mną to wstrząsnęło, a zazwyczaj nic mną nie wstrząsa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones