PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111975}

Nocny strażnik

Nattevagten
6,8 1 939
ocen
6,8 10 1 1939
6,2 4
oceny krytyków
Nocny strażnik
powrót do forum filmu Nocny strażnik

Jak na mój gust to zbyt amerykańska i przeciętna rzecz... wiem,wiem miała taka byc bo nawet końcówka i puszczenie oka do widza o tym świadczy.Realizacja w porządku , dialogi napisane,scenariusz ok i oprócz pewnej niedorzeczności. Mimo wszystko jakoś mi się ten film nieprzyjemną czkawką odbija.Zabrakło tu jakiejś pasji.To po prostu zwyczajny film.Na światowym poziomie? Nie.Na amerykańskim przeciętnym poziomie.

5/10

użytkownik usunięty

*scenariusz ok i oprócz pewnej niedorzeczności

skreslic ''i'' miedzy ok i opróz

ocenił(a) film na 6

To tylko można dodać, że bardzo przystojny aktor, a aktorki brzydkie. :)

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem w tym filmie nie ma nic amerykańskiego. Strona wizualna jest całkowicie pozbawiona typowej dla amerykańskich filmów nachalnej 'ładności', wnętrza brzydkie, aktorzy przeciętnej urody (wyjąwszy Nikolaja Costera-Waldaua). Całość wydaje się surowa i chropawa. Do tego atmosfera jest raczej nieprzyjemna.

użytkownik usunięty
Esseillt



"dla amerykańskich filmów nachalnej 'ładności' . , łi dont spik abałt plenery czy aktorzy. Poza tym to nawet w Ameryce w tym nurcie niekoniecznie musi występować nachalna ładność. Tu występuje wtórność i przeciętnośc scenariuszowa - realizacyjnie jest dobrze). To nie jest zły film tylko przeciętny.

"Moim zdaniem w tym filmie nie ma nic amerykańskiego. "

Mało widocznie wiesz o amerykańskim thrillerze sprzed 2000 (a pewnikiem w ogóle mało wiesz o thrillerze).

pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones