PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655542}
6,3 46 196
ocen
6,3 10 1 46196
5,6 9
ocen krytyków
Oculus
powrót do forum filmu Oculus

Nie wiem jak dziś zasnę....dobrze że w sypialni nie mam lustra :D:D:D:D a tak poważnie HORROR REWELACYJNY mogę śmiało powiedzieć że tak dobrego horroru nie widziałem od paru lat!!

kosinio

Ja niestety usypiałem na tym filmie. Do " I zbaw nas ode złego" mu brakuje hektar, lepszym dla mnie jest nawet Devil, który ma klimat. A tu ? jedno i to samo

ocenił(a) film na 4
kosinio

Hmm... zacznę od tego ze żenujące jest to ze filmy zagraniczne wchodzą na nasze ekrany tak późno. Oglądałam to z rok temu. A co do filmu to moim zadaniem kolo horroru to nawet nie leżało. I prawie zasnęłam w trakcie. Jeśli ktoś się przestraszył na tym filmie to totalnie nie wiem kiedy i co go przestraszyło. osobiscie nie polecam chyba ze za free w domu tak z nudów do obejrzenia.

ocenił(a) film na 6
kosinio

zobacz conjuring to juz spod kołdry nigdy nie wyleziesz :)

androgenius

nie widziałem :):) ale teraz na pewno zobaczę :) pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 6
androgenius

Na mnie ten film Obecność nie wywarł jakiegoś,większego wrażenia.

ocenił(a) film na 6
kosinio

Od paru lat?
Oculus nie najgorszy, ale to Rytuału, Obecności i Sinistera to się nie umywa...
polecam w/w trzy tytuły.

ocenił(a) film na 8
James_House

"Sinister" z tych trzech wymienionych chyba mnie najbardziej zaniepokoił. Były momenty czystego przerażenia. Może dlatego, że byłam na nim w kinie... i ta muza. BRRR... :)

Co do "Oculus" to powiem szczerze, że cały film mocno trzyma w napięciu i wcale nie jest zły. Jest przede wszystkim bardzo niejednoznaczny, a to już wiele.

ocenił(a) film na 3
kosinio

Wygląda na to ,że mało w życiu widziałeś skoro ten wytwór ,nazywasz mianem rewelacji.

Bokciu

Ja horrory o tej tematyce oglądam od 20 lat i zdecydowanie ten jest jednym z lepszych.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Jakie polecasz?

martynazali

Wszystkie 10 na moim profilu to horrory po, których miałem problemy z zaśnięciem.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

I z interpunkcją.

Trochę tak, często nie pamiętam w którym miejscu trzeba przecinek postawić, ale za to z ortografią nie mam żadnych problemów.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Nie będę tego wykorzystywał przeciwko tobie. Tym bardziej, że pozytywnie przeszedłeś test z kultury osobistej.

ocenił(a) film na 6
kosinio

Chyba trochę przesadzasz. Jest w porządku.

ocenił(a) film na 6
kingaaaaa

Jak dla mnie całkiem niezły,żeby był aż tak straszny to bym nie powiedział.Denerwował mnie ten schematyczny motyw,że raz główni bohaterowie byli dzieciakami a raz dorosłymi i tak w kółko na przemian.W sumie na koniec tylko wynikło że nie potrzebie wracali do tej sprawy,bo jeszcze gorzej to się dla nich skończyło,a mogli przecież żyć normalnie w innym zupełnie miejscu.Jeśli podobał się motyw wam z tym lustrem,to polecam inny horror,jak dla mnie jeszcze lepszy http://www.filmweb.pl/film/Lustra-2008-317539 i http://www.filmweb.pl/film/Lustra+2-2010-556429 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones