PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35989}

Odnaleźliśmy siódmą kompanię

On a retrouvé la 7eme compagnie!
7,0 587
ocen
7,0 10 1 587
Odnaleźliśmy siódmą kompanię
powrót do forum filmu Odnaleźliśmy siódmą kompanię

Dwie sceny

ocenił(a) film na 9

ktore zawsze mnie rozwalaja, pierwsza jak gosciu ma wysadzic most i podczas rozwijania kabla powtarza kombinacje czerwony do czerwonego, zielony do zielonego - otwiera zapalnik a tam bialy i niebieski, a 2ga to jak sier. rzuca klucz na druga strone

dobry film

ocenił(a) film na 3
mumin1

no ta scena z zapalnikiem naprawde dobra, ale sam film to jakas totalna porazka... lubie komedie, lubie francuskie komedie, lubie starsze francuskie komedie... ale to nie miesci sie niestety w tym przedziale, bo nie dosc, ze dowcipy sa totalnie naiwne, poza paroma perelkami, aktorstwo jak z podworka (moze celowo tak to mialo wygladac) to calosc jest po prostu mega denerwujaca
moze nie zalapalem klimatu, albo obejrzalem juz zbyt wiele filmow, ktore wykorzystywaly motywy wlasnie z tego, ze po prostu nie zobaczylem nic co mogloby mnie zaskoczyc (poza wspomnianym zapalnikiem)
no i jesli juz mialo byc cos smiesznego, to przedstawiane bylo w lopatologiczny sposob - cos takiego mozna zobaczyc w pierwszych 5 minutach najnowszego 'dziela' pana smitha pt. cop out

użytkownik usunięty
rafkulak

Scena z ucieczką z zamku, i i ostatnia scena w filmie jak uciekają lokomotywą, mijając 7 kompanie i mina dowódcy. Miazga !

użytkownik usunięty
mumin1

ale scena z materacami to po prostu mistrzostwo!

ocenił(a) film na 7
mumin1

Scena z materacami kozacka

ocenił(a) film na 7
mumin1

Ja po tym filmie, gdy wspomniałem ów "refren": "Niebieski do niebieskiego, czerwony do białego" dostałem histerii pofilmowej, bo zaczęła się seria, ile razy to wspomniałem, czy w łazience, czy w ogródku, parskałem śmiechem, wywołując zdziwienie otoczenia. No i "materace" były obalające, ale też różne drobiazgi, jak rzucanie młotkiem, przejęcie karabinu przy krowie i nerwowy śmiech Niemca, czy eliminacja w bondowskim stylu obsługi lokomotywy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones