PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5493}

Oko obserwatora

Eye of the Beholder
6,1 2 377
ocen
6,1 10 1 2377
Oko obserwatora
powrót do forum filmu Oko obserwatora

Właśnie kupiłem ten piękny, magiczny film z fajnymi zdjęciami i muzyką za jedyne 6 złoty ( sugerowana cena 4.99 ) na stacji benzynowej. Film dla zmyły ma oklepany tytuł "Świadek" i leżał pośród kina akcji klasy B - C. Jest w polskiej wersji językowej, a wydał to niejaki Video Leader ( chyba z Łotwy ).
Ale miałem szczęście... Taki filmik - tak przypadkowo, w Polsce do tei pory niedostępny. Film strasznie zjechany przez krytykę - dziwne, bo wystarczy przeczytać poniższe komentarze.
No dobra powiem: kupiłem go na stacji Petrochemii, na której raczej nie tankuję...
P.S.
Czy może ktoś miał podobne szczęście z innym magicznym filmem "Bagdad Cafe"

ocenił(a) film na 8
pikey_anka

kurde, mi też sie ten film bardzo spodobał.
Jest naprawde niezły.Polecam;-)

ocenił(a) film na 10
Muppetus

Też kupiłem tą wersję na dvd i przez kretyńskie tłumaczenie (urwane zdania, nie oddanie istoty wypowiedzi) i "lektora" (kretyn bez emocji jak na starym pirackim VHS) film traci na wartości, a to naprawdę godne kino. Inny mało znany film, który warto obejrzeć, bo można być podobnie jak przy tym, mile zaskoczonym odkryciem czegoś całkiem niezłego - zwroty akcji, klimat itp. to Martwe Gołębie z 1998 r. z Joaquinem Phoenixem http://www.filmweb.pl/f30493/Martwe+gołębie,1998.

ocenił(a) film na 9
milkiwayman

O, pamiętam "Martwe gołębie" z tv. Fajnie się oglądało. Nie kojarzy mi się z "Okiem obserwatora", bo to jednak było komediowe zdecydowanie, a "Oko obserwatora" jest poważnym dramatem. Mi się udało kupić je na dvd pod tytułem "Oko obserwatora" (nie jakims głupio udziwnionym). Nie ma lektora, są napisy. Wydanie bardzo fajne. Wydawca Solopan. Wszystkim fanom tego filmu zdecydowanie polecam tę wersję. A sam film uważam za rewelacyjny.

pikey_anka

Dzisiaj widziałam w Pepco za 2.99

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones