PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002817}
8,0 122 434
oceny
8,0 10 1 122434
7,5 57
ocen krytyków
Oppenheimer
powrót do forum filmu Oppenheimer

Odczucia po filmie

ocenił(a) film na 8

Film ogólnie mi się podobał, podczas seansu nieraz miałem ciarki, klimat był dobry i muzyka jak zwykle dobrze budowała napięcie, momentami przypominała mi muzykę z TENET.

Jednak mam uczucie, jakby czegoś mi brakowało w tym wszystkim. Miałem wrażenie, że film był za bardzo "polityczny". Muszę przyznać, że czasami się gubiłem o co właściwie chodzi z tym przesłuchaniem, dlaczego i po co w ogóle do niego doszło, padało dużo nazwisk. Ale to już może kwestia mojego nieogarnięcia. W każdym razie liczyłem chyba jednak w filmie na większe nastawienie na stronę naukową, psychologiczną a mniej na przesłuchanie i politykę.

Przyznam, że podobnie jak w przypadku Interstellar, film Oppenheimer rozbudził moją ciekawość nauką i zdecydowanie będę musiał o paru rzeczach poczytać.

Dla mnie nie przebija on Interstellar czy Tenetu, ale jest zdecydowanie dobrym filmem i polecam każdemu. Szczerze powiedziawszy, podobało mi się, że Nolan nakręcił film o prawdziwych zdarzeniach, gdzie masa ludzi może dowiedzieć się, że pewni ludzie w ogóle istnieli. W erze bezmózgiego contentu fajnie, że taki film jest w kinach.

ocenił(a) film na 8
PinkySuavo

Mam dokładnie te same odczucia!

ocenił(a) film na 7
PinkySuavo

dobre przemyslenia.Ja ide do kina za 2 dni i jestem pewien ze sie nie zawiode bo wiem czego bede oczekiwac po tym filmie.

ocenił(a) film na 10
PinkySuavo

Muzyka jest podobna do tej z Tenetu, bo to ten sam kompozytor - Ludwig Goransson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones