PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759481}
6,7 10 085
ocen
6,7 10 1 10085
Pół wieku poezji później
powrót do forum filmu Pół wieku poezji później

Coś się kończy coś się zaczyna.... jak to dobrze że ten film się już skończył. Mówiąc szczerze mam mieszane uczucia by nie powiedzieć że jestem mocno zawiedziony. Świetna warstwa techniczna film realizatorsko bez zarzutu... natomiast fabuła leży i kwiczy sprawia wrażenie pisanej na kolanie motywacje głównych bohaterów słabo nakreślone tak samo jak ich historie i charakterystyki. Niestety największą porażką tego filmu jest postać Juliana która jest kalką Jaskra... niestety bardzo kiepską kalką o charyzmie spleśniałego sera. Koleś rucha wszystko co się nawinie a co lepsze wszystko co się nawinie ruchać się daje włącznie z tą ,,mroczną" ,,tajemniczą" czarodziejską która wymieniła z Julianem 4 zdania po czym radośnie rozłożyła przed nim nogi. Po tej scenie miałem ochotę wyłączyć film 3/10 Myślałem że przy małym budżecie ten film właśnie fabuła będzie stał... niestety nie jest tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones