Do miasta Savanah w stanie Georgia przybywa literat z wielkiego świata, ma napisać artykuł o przyjęciu, wydanym przez zamożnego handlarza antyków. Zaraz po przyjęciu gospodarz zabija swego kochanka - homoseksualistę. Literat postanawia napisać książkę o zbrodni.
Jest Dość długi a mógłby być jeszcze dłuższy. W wspaniały sposób ukazuje mentlność południowcow, z całą ich dziwacznością i chęcią pokazywania się . Film ma takie teksty ktore zwalają z nóg jest chyba jednym z najciekawszych filmow jakie ogladałem godny poświęcenia kilku chwil z zycia . Naprawde ... więcej
Jeśli pół godziny przed północą jest czasem dobrym, a pół godziny po północy czasem złym, to czy o północy jesteśmy wolni?
bez obleśności, zabawnie, lekko. W przeciwieństwie do problemów 'pana na zamku' - to już było żałosne niestety.