PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804561}

Pewnego razu... w Hollywood

Once Upon a Time ... in Hollywood
7,3 203 308
ocen
7,3 10 1 203308
7,7 63
oceny krytyków
Pewnego razu... w Hollywood
powrót do forum filmu Pewnego razu... w Hollywood

A jeśli jakimś cudem jednak tak, to zagra go James Marsden, a nie żaden polak.

Connor7

Pojawić to sie pojawi na pewno. Nie po to jest kontraktowany Marsden i nie po to jego role trzyma sie w "tajemnicy". Do tego osoba Bruce'a Lee,ktora pojawi sie w filmie,tez nie wziela sie z przypadku... Z drugą czescią Twojego posta sie zgadzam,mianowicie,nie sadze zeby ta rola by jakas rozbudowana/kluczowa. Raczej bedzie robic za dodatek..Ale oczywiscie to tylko dywagacje. Nic nigdy nie wiadomo,scenariusza w reku nie mamy.

użytkownik usunięty
mateos8

Nie tylko rolę Marsdena trzyma się w tajemnicy, a również Kurta Russella, Tima Rotha, Timothy Olyphanta, Jamesa Remara czy Michaela Madsena, a przynajmniej na IMDB nie ma informacji, w jakie postacie się wcielają Ci aktorzy. Polańskiego zagra albo Marsden albo Olyphant, a Mansona... też albo Olyphant albo Marsden, nie wiadomo. Nie wiadomo, kogo zagra aż 16 męskich aktorów w tym filmie, bo tylu posiada puste miejsce przy swoim nazwisku na IMDB. Równie dobrze jakiś kompletny no-name może zagrać Polańskiego i Mansona xDD Tarantino nie tylko obsadza gwiazdy i stałych współpracowników w swoich filmach, ale również trudzi się ze znalezieniem dobrego aktora do konkretnej roli, w której nie widzi nawet jakiegoś Daniela Day-Lewisa. I Tarantino przy takich "Bękartach wojny" bardzo chciał, by niemieccy i francuscy aktorzy koniecznie grali niemieckie i francuskie postaci, więc dziwnie jest sobie wyobrazić, że Tarantino chciałby do roli Polańskiego amerykańskiego aktora. Chyba, że poległ przy poszukiwaniu polskiego aktora, bo żaden nie spełnił jego oczekiwań i nie chciał się dalej męczyć z tymi poszukiwaniami? Postać Bruce'a Lee może mieć więcej czasu ekranowego niż Polańskiego, i kto wie w sumie, czy Tarantino przy nieudanych poszukiwaniach nie okroił swojej historii i ze znacznej jej części nie usunął postaci Polańskiego? Bo Tarantino mówił, że powiedzieć o "Once Upon a Time in Hollywood", że to film o Charlesie Mansonie, to jak powiedzieć, że "Bękarty wojny" to film o Adolfie Hitlerze.

No w sumie racja z tymi nieobsadzonymi rolami :) To m.in. Dodalem to do wielu plotek + rysami twarzy pasuje wrecz idealnie. Ale fakt nie ma co jeszcze Marsdenowi tej roli przypisywac.

użytkownik usunięty
mateos8

Spekuluje się też, że jak nie Polańskiego, to zagra Mansona.

Ja obstawiam,ze Mansona zagra Olyphant. Mi osobiscie Marsden nie pasuje na Charlesa.

Wyobraziłem sobie biednego Tarantino i speców od castingu, którzy po przeglądowi polskich gwiazd od Adamczyka do Karolaka poddają się w poszukiwaniach:D

ocenił(a) film na 8
Connor7

Popłakałam się ze śmiechu. Super komentarz.

ocenił(a) film na 8

KURT RUSSEL- mysle ze wcieli sie w postac Polanskiego

użytkownik usunięty
kasia32_filmweb

Wymieniłem Russella jako jednego z tych, których role trzymane są w tajemnicy. Jestem świadomy tego, że zarówno Russell, Madsen, jak i Roth są za starzy na Polańskiego czy Mansona. Tylko ciekawe kogo takiego oni grają, że ich role trzymane są w tajemnicy?

ocenił(a) film na 8

Odmłodzą go .Myślę ze to akurat żaden problem. Oczywiście mogę się mylić bo to są tylko takie tam moje przeczucia.Pożyjemy zobaczymy.Jeszcze cały rok. O KURCZĘ ;-) !

użytkownik usunięty
kasia32_filmweb

Dziwne masz przeczucia. Russell to ostatnia osoba, o której bym pomyślał jako Polański, ale zobaczymy. Ja stawiam na jakieś mniej znane nazwisko - o ile Marsden to mniej znane nazwisko, ja o nim nie słyszałem wcześniej, zanim ogłoszono, że tutaj gra.

ocenił(a) film na 8

Madsen grał już u Tarantino .W Kill Billu czy Nienawistna Ósemka i chyba też jeśli się nie mylę Wściekłe Psy też uraczył swoją osobą. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.Mam nadzieje ze kolejny bardzo dobry film jak to Tarantino ma w zwyczaju tworzyć .Np; Bękarty Wojny to dla mnie mistrzostwo.Muzyka ,klimat ,aktorzy .Miodzio .

użytkownik usunięty
kasia32_filmweb

Marsden, nie Madsen. To dwóch różnych aktorów.

ocenił(a) film na 8

A Ja wyczytałam z obsady filmu tylko Madsona Michaela ale może Ja już zle widzę .

użytkownik usunięty
kasia32_filmweb

W filmie będą grać zarówno Madsen, jak i Marsden. Kolega witcher113 pisał o tym drugim.

ocenił(a) film na 8

No to Ja w ogóle ale to w ogóle nie mam pojęcia co to za gość ten Marsden. No nic za rok będzie wszystko jasne.Kto kim i dlaczego .

użytkownik usunięty
kasia32_filmweb

To taki gość, który znacznie bardziej pasuje do roli Polańskiego niż Michael Madsen :P

ocenił(a) film na 8

Właśnie go obczajam ;-)

ocenił(a) film na 8
kasia32_filmweb

Nie no Polański wypisz wymaluj jak nic ;-P

ocenił(a) film na 9
Connor7

Bruce Lee się pojawi, a Polańskiego nie będzie?

ocenił(a) film na 7
Connor7

I co? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones