PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38726}

Piano Bar

And Now... Ladies and Gentlemen
6,8 1 646
ocen
6,8 10 1 1646
Piano Bar
powrót do forum filmu Piano Bar

Brawo David Lynch

użytkownik usunięty

Lynch zrobił Mullholand Drive nie po to aby nam opowiedzieć jakąkolwiek historię, ale aby zabawić się widzem przedstawiając zagadkę bez rozwiązania.
To samo jest i tutaj. Zagadka skradzionej biżuterii wprowadzona dla draki. Akcją sterują albo zaniki pamięci bohaterów albo ich ukryte marzenia. A przecież wtedy nic nie musi byc prawdziwe.
Kogo w końcu złodziej-żeglarz wybrał na towarzyszkę życia - blondynkę, czy brunetkę? Zgodzę się z każdą odpowiedzią.
Ważne jest tylko w jakiej atmosferze odbywa się ta zabawa z widzem.
I tu same plusy!!!
Ubawiłem się setnie.

Och wiele opinii ten film zbiera, bardzo skrajnych opinii... Jednak podpisuję się pod słowami mojego przedmówcy. Włączyłem DVD o 2 w nocy. Ot tak, chciałem zobaczyć początek, a skończyć kiedyś tam. A jednak obejrzałem do końca. Ani przez chwilę się nie nudziłem. Bawiłem i muzyką, i obrazami, i Ironsem...
Ja bardzo polecam.

ocenił(a) film na 6

Tak, coś z atmosfery Lyncha tutaj było w tym rozmyciu. Irons grał u niego w 'Inland Empire' - i faktycznie fabuła rządziła się własnymi prawami. Zabawne zresztą, że w odlocie 'Empire' postać Ironsa była, nieco przewrotnie, jedną z najbardziej racjonalnych.

ocenił(a) film na 6
TangoAndWaltz

Inna sprawa, że te 3 godz Lyncha były dosyć trudne do wysiedzenia, podobnie jak 'Piano Bar'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones