PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498684}

Pierwszy raz

Love at First Hiccup
5,7 12 692
oceny
5,7 10 1 12692
Pierwszy raz
powrót do forum filmu Pierwszy raz

nic nowego

ocenił(a) film na 5

Totalny średniak ale jest kilka śmiesznych scen

ocenił(a) film na 6
Vegeta99

Jedyny plus tego filmu to te małe gnojki ;))

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Których by swoją drogą należało naprostować kneblem zanim rozbuchają się na tyle, że trafią do pudła.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Ich sprawa... :)

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Raczej debilnych rodziców, którzy myślą, że są fajni i wyluzowani, a w rzeczywistości hodują socjopatów.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Tak czy inaczej są to tylko aktorzy.
To czy ktoś tak wychowuje swoje dzieci też mnie niewiele rusza, gdyż nie patrzę się na innych tylko na siebie i to ode mnie zależy jak będą wychowane w przyszłości moje dzieci.
Pozdro :)

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Ruszy cię, jak ci tacy rozwalą łeb, bo im zabraknie na coś kasy. Aktorzy, nie aktorzy, na zachodzie naprawdę tak niektórzy wychowują gówniarzy ,,bezstresowo", a oni najpierw plują starym w pysk, a potem lądują w poprawczakach i pierdlu, bo im się wydaje, że liczy się tylko to, co im potrzebne, a resztę można zadeptać. Tam bardzo duży procent młodocianych przestępców to ,,dzieci z dobrych domów". U nas jeszcze nie jest tak źle, ale na pewno też sam takiego cioła masz w swoim otoczeniu.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Ok napisałem swoją opinię, a ty swoją...spoko nie muszę się ze wszystkim zgadzać ale i nie we wszystkim mam rację.
Ja w swoim otoczeniu mam bardzo kulturalnych ludzi, którzy w taki też sposób wychowują swoje dzieci więc zachowaj swoje mądrości dla ciebie, gdyż to o czym tu piszemy nijak ma się do celu do jakiego została stworzona ta strona.
Kończę ten temat ze swojej strony.

ocenił(a) film na 3
adamwis25

O co ta spina?

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

''U nas jeszcze nie jest tak źle, ale na pewno też sam takiego cioła masz w swoim otoczeniu.''
O to i koniec kropka.

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Hah, w twoim świecie zawsze jest niebieskie niebo? Odstaw tabletki na chwilę.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

W ''moim świecie" nie miałem "przyjemności" spotkać takich "ciołów" o których piszesz.
Więc to w "twoim świecie" jest coś nie tak.
A tabletki to ty powinieneś wziąć na uspokojenie, w sumie to w twoim przypadku to i tak nie pomoże napinaczu.

ocenił(a) film na 3
adamwis25

O co się denerwujesz, nie każdy żyje w Nibylandii, gdzie wszystkie dzieci są grzeczne i uśmiechnięte.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Ja nie muszę żyć w Nibylandii, tylko w towarzystwie dobrze wychowanych ludzi, to że ty nie masz takiego szczęścia to trudno.
Kończ już ten bezsensowny temat, i zajmij się swoimi problemami.

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Ty kończ ten bezsensowny temat o życiu wśród dobrze wychowanych ludzi w Nibylandii i poszukaj sobie problemów skoro ich nie masz.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

O i tu się różnimy, ty szukasz problemów na siłę ja nie...
Kończ tą farsę i przestań się powtarzać z tą Nibylandią bo zamiast być śmiesznym jesteś żałosny.
Mam nadzieję, że się już zamkniesz gdyż skoro uważasz się za mądrego to na pewno znasz przysłowie "mądrzejszy ustępuje".

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Ja patrzę na świat trzeźwo, dlatego nie słucham głupich powiedzonek, bo ten świat jest taki, jaki jest, przez to, że mądrzejsi ustępują głupszym.
Nie ciśnij mi więcej takich głodnych kawałków, adamiewis25 z Nibylandii, bo najwyraźniej robisz to tylko dlatego, że sam masz ze 13 lat i bronisz swojej nacji rozpuszczonych szczunów.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Gdybym miał owe 13 lat to już bym cię zaczął wyzywać co pewnie skończyło by się banem.
Kończ już bo mi się nie chce odpisywać, na twoje bezsensowne odpowiedzi :)
Pozdro i do nieusłyszenia :))

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Skoro odpisujesz, to chce ci się odpisywać i muszą mieć sens, bo inaczej byś nie mógł na nie odpowiedzieć.
A nie klniesz, bo jesteś 13nastolatkiem wychowanym przez zakon sióstr Niekurvek z Nibylandii.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Jesteś skończonym zerem, trollem który za wszelką cenę próbuje jak najdłużej ciągnąc wątek który i tak z twojej strony nie powinien mieć prawa bytu.
Dla mnie jesteś zwykłą pluskwą którą rozdeptuję swoim butem w drodze do szkoły, bezwartościowym śmieciem który za wszelką cenę próbuje się dowartościować.
Wiem, że będziesz trollował dalej, nie będę ci tego zabraniał.
Wyraziłem już zdanie na twój temat, i na tym koniec z mojej strony.
Nie pozdrawiam, nie życzę ci szczęścia etc. tylko życzę ci żeby ktoś inny tak wyprowadził cię z równowagi jak ty mnie.

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Rozmowa na internetowym forum wyprowadza cię z równowagi?
To co zrobisz, kiedy do Nibylandii wrócą piraci i porwą ci Dzwoneczka?:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones