film

Piosenka o miłości

A Love Song
2022
1h 21m
6,6 542
oceny
6,6 10 1 542
7,0 9
ocen krytyków
Po stracie współmałżonków dwoje dawnych zakochanych z czasów dzieciństwa spędza razem noc w górach. Zobacz pełny opis
Piosenka o miłości zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Piosenka o miłości
Zwiastun nr 1
nr 1 2022-07-07T10:51:33 https://fwcdn.pl/webv/18/16/61816/61816.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/130/10006330/A_LOVE_SONG___Official_Trailer___Bleecker_Street.vp9.1080p.webm

Faye (Dale Dickey) jest samotną podróżniczką, która spędza czas na łowieniu ryb, obserwacji ptaków i gwiazd na wiejskim kempingu w Kolorado, oczekując na przybycie Lito (Wes Studi), postaci z jej przeszłości, która odbywa swoją własną, nieśmiałą i nomadyczną podróż przez surowy Zachód. Podobnie jak w przypadku muzyki country, któraFaye (Dale Dickey) jest samotną podróżniczką, która spędza czas na łowieniu ryb, obserwacji ptaków i gwiazd na wiejskim kempingu w Kolorado, oczekując na przybycie Lito (Wes Studi), postaci z jej przeszłości, która odbywa swoją własną, nieśmiałą i nomadyczną podróż przez surowy Zachód. Podobnie jak w przypadku muzyki country, która tradycyjnie wyrażała złamane serce i wytrwałość Amerykanów poszukujących siebie i innych, film "A Love Song" tworzy liryczny i ostatecznie radosny refren z transformującego aktu bycia samemu - i przypomina nam, że miłość może odżywiać i zadziwiać w każdym wieku.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Miło popatrzeć na dojrzałych i tak naturalnych aktorów. Dialogów tu niewiele, a wiemy tyle, ile powinniśmy wiedzieć - nie ze łów, a z drobnych gestów, spojrzeń, delikatnego uśmiechu i szklących się łzami oczu. Subtelnie nakręcony film. Piękny reżyserski debiut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones