PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597319}

Pirania 3DD

Piranha 3DD
3,7 19 071
ocen
3,7 10 1 19071
3,2 9
ocen krytyków
Pirania 3DD
powrót do forum filmu Pirania 3DD

to chyba będzie najżałośniejszy film roku 2012'ego, już widzę te tłumy głupich małolat pędzących na ten debilny film... -_-. pirania najgorsze gówno EVER.

HardstyleBaby

Hardstyle ziomy! Tylko hardstyle!

Skaczemy skaczemy, eto hard bas pacany, eta kolbasior, niciewo nie prinimać i do utra tancewać

rege lufka blancik man, nikt nie kocha jak rastaman!

HardstyleBaby

U MAD?! :D Powaga zabija powoli :P

HardstyleBaby

Złota malina!

użytkownik usunięty
HardstyleBaby

Przed chwilą obejrzałam trailer... Murowany hit. Tyle napięcia, tyle akcji, genialny scenariusz.

...tyle cycek. twórcy jak widać postawili tylko na nie.

ocenił(a) film na 2
HardstyleBaby

Sam jesteś debilny. Tam gra DAVID HASSELHOFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))

Ametria

to niech sobie gra, szczerze to ch*j mnie to obchodzi :) równie dobrze mógł tam zagrać Tom Hanks. to i tak nie zmieniłoby kretyństwa tego poje.banego filmu.

ocenił(a) film na 4
HardstyleBaby

podchodzisz do tego na poważnie, a nawet sam film się śmieje, że jest klasy podwójnego D. to nie ma być dobry film, tylko dużo cycków, dup i krwi.

tsu_chan

taaa wiem, ale mimo wszystko drażnią mnie takie shity xD

ocenił(a) film na 4
HardstyleBaby

a ja tam lubię raz na jakiś czas obejrzeć taką Piranię. wesoła jest.

ocenił(a) film na 3
HardstyleBaby

Ale pewnie kicz Tarantino uważasz za genialny.

balech

szukasz zaczepki? nie prowokuj -_- to żeś doje.bał... nie wiem co ma piernik do wiatraka.

ocenił(a) film na 3
HardstyleBaby

Dużo w tym przypadku.

tsu_chan

Szkoda tylko, że takie filmy mają polską premierę tego samego dnia, co światową (kiedy nawet hiciory mają tydzień później), a ambitne filmy często dochodzą do nas po dwóch latach...

ocenił(a) film na 4
elfijka

wiesz, ambitniejsze i lepsze filmy trzeba porządnie przetłumaczyć. w takich gównienkach nie ma co się wysilać, myślę, że głównie to dlatego.

tsu_chan

A no tak, racja :)

ocenił(a) film na 2
HardstyleBaby

Kicz to jedna z piękniejszych rzeczy, które istnieją. Czy ktoś z Was wiedząc, że coś jest kiczowate, rozczarował się? Odpowiem: nie!
Ten film to moje must see :)

http://www.youtube.com/watch?v=5zey8567bcg

Ametria

skoro kicz jest taki fajny to już rozumiem dla kogo powstaje klan i trudne sprawy ;d

ocenił(a) film na 2
MegaSzczota

A jak, oglądałam już wszystkie "sezony":)

Zakończę cytatem:
wiaczo (9 dni temu)
U MAD?! :D Powaga zabija powoli :P

Ametria

natomiast podejście zbyt rozrywkowe potrafi zabić bardzo szybko

pewnie, że życie jest po to żeby się cieszyć, ale to nie powód by łykać nawet najgłupszy syf w imię zasady "bawmy się! bawmy się!". Panie! Jakby zapukał do moich drzwi klaun i zaproponował obrzucanie się słoniową kupą to bym nie poszedł, czy dlatego że jestem zbyt poważny? Czy jeżeli nie idę na film w którym są jedynie cycki, krew i prymitywny humor to jestem od razu zbyt poważny? no panie!

MegaSzczota

Nie nie jesteś. ja jestem poważny mówią mi to wszyscy znajomi i wg. ale na film się wybiorę bo mam ochotę się pośmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones