PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391765}

Piwniczne drzwi

The Cellar Door
4,3 225
ocen
4,3 10 1 225
Piwniczne drzwi
powrót do forum filmu Piwniczne drzwi

Bardzo dobry, choć niszowy, thriller. Świetnie budowany jest klimat, film jest strasznie surowy, muzyka oszczędna (ale przez to rewelacyjnie wpływa na budowanie napięcia), efekty dzwiękowe również. To wszystko powoduje, że The Cellar Door jest na swój sposób niepokojący, cały czas odczuwalny jest nastrój choroby psychicznej tego świra. Mnie się bardzo podobało, choć zdaje sobie sprawę, że mało kto się ze mną zgodzi. Tytuł dla wąskiego grona odbiorców, osobiście polecam, aczkolwiek nie wszystko mi się w nim podobało. Dlatego też 7+/10.

użytkownik usunięty
spokowap

Serio? A co z zachowaniem bohaterów? Co z tymi scenami? Przecież to było mega głupie. To było tak ku r wa głupie, że aż żałosne.

Film oglądałem niemal pięć lat temu, niewykluczone, że dziś zjechałbym go z błotem :-P

ocenił(a) film na 7
spokowap

Jako jeden z nielicznych zgodzę się z pozytywną opinią. Już po samym tytule, opisie fabuły i trzech postaciach w obsadzie wiadomo, że nie należy oczekiwać czegoś wielkiego, w swojej klasie film jest jednak przyzwoity. Przez większość czasu jego trwania byłem skłonny wystawić 6/10, ale ze względu na przyzwoitą ilość krwi przelaną w końcówce zdecydowałem się podnieść na 7, poza tym ta Rudy była niezła, więc także z jej powodu trochę podwyższyłem ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones