PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688373}

Początek

I Origins
7,5 66 567
ocen
7,5 10 1 66567
5,2 8
ocen krytyków
Początek
powrót do forum filmu Początek

Cześć. Znacie godne polecenia pozycje tyczące się tematu poprzednich żyć, wcieleń - generalnie, tematyki reinkarnacji?

Tak, google "films about" daje wyniki, ale zależałoby mi jednak na odpowiedzi bardziej ludzkiego bytu ;) Nie ukrywam, że bardziej jednak ciekawią mnie dokumenty, choć wszelkie propozycje chętnie przygarnę (mogą być też tylko obcojęzyczne, tzn. bez tłumaczeń!)

ocenił(a) film na 7
hatshepsut_40i4

Na dobry początek polecam "Życie po śmierci" Leszka Szumana i Życie po życiu" Raymonda Moody'ego; jeśli chodzi o drugiego autora, to jest bardzo ciekawy dokument na YT - szukaj: "Życie po życiu - polski lektor - Life after life PL". Tak w ogóle to jest tego (materiału) naprawdę sporo - kwestia czasu i właściwego (lub nie) wyboru.
Pozdrawiam serdecznie!

hatshepsut_40i4

Parę tygodni temu widziałam na Planete+ 4- odc. dokument z cyklu Szok dok: Życie, śmierć i reinkarnacja. Dokumentalna seria w reżyserii Varuna Sharma przedstawia eksperymenty, które mają udowodnić, że istnieje życie po śmierci.
Pewnie za jakiś czas będzie powtórka:)

Beltis

dzięki! zabieram się za oglądanie... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones