PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862867}

Podejrzana

Heojil kyolshim
6,8 10 410
ocen
6,8 10 1 10410
7,0 44
oceny krytyków
Podejrzana
powrót do forum filmu Podejrzana

Jest to chyba pierwszy film Park Chan Wook'a, którym jestem naprawdę zawiedziona. Zapowiadał się bardzo dobrze, ale z każdą kolejną chwilą było tylko gorzej. Park przyzwyczaił mnie do genialnego budowania napięcia i świetnych zwrotów akcji. W tym filmie nie było ani jednego, ani drugiego. Fabuła jest bardzo przewidywalna. Bardzo szybko można domyślić się w którą stronę potoczy się historia. Między głównymi postaciami kompletnie nie czuć chemii. Nie widać tej niemalże obsesji policjanta na punkcie tytułowej podejrzanej. Wszystko wydaje się suche i wyprane z emocji. Mimo wszystko nie uważam, że jest to zły film. Na plus na pewno zdjęcia, muzyka i gra aktorów (przynajmniej w niektórych momentach). Film widziałam w kinie i spróbuję jeszcze raz obejrzeć go na spokojnie w domu. Być może bardziej kameralna atmosfera pozwoli mi bardziej docenić niektóre aspekty

ocenił(a) film na 7
aira17

Czy my oglądałyśmy ten sam film?!? Jak nie nie widać obsesji, jak cały film jest nią nasycony..

ocenił(a) film na 5
antra

Ja się podpisuję pod wypowiedzią autorki tego wątku, też kompletnie nie czułam chemii między bohaterami, akcja toczyła się bardzo flegmatycznie. Rozczarował mnie ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones