PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470859}

Podróż widmo

Ghost Voyage
3,4 674
oceny
3,4 10 1 674
Podróż widmo
powrót do forum filmu Podróż widmo

Pomysł całkiem niezly ale faktycznie widac ze nie jest to film z gornej polki za to lepiej z oprawa dzwiekową szepty i lagodnia muzyka jak najbardziej na + moze w drugiej czesci cos sie poprawi hmm...

ocenił(a) film na 6
izbam

Miejmy nadzieję:)
jak na razie 6... byłoby 8 ale efekty specjalnie to hmmm... robione jakby na C64...

izbam

10/10 to arcydzieło, czy nie przesadziłeś aby?

edgemoon

Pewnie chciała podnieść mu ogólną notę.

izbam

Drugiej części? Oj nie nie... bez przesady.

ocenił(a) film na 6
izbam

Ja też jestem zdania, że sam pomysł jest bardzo dobry (ba! - w moim odczuciu – wręcz genialny! - naprawdę można było z tego pomysłu zrobić całkiem ciekawy dreszczowiec), do tego: niezłe niektóre wątki, wyjątkowo piękna aktorka: Deanna Russo oraz – moim zdaniem – doskonale dobrany do swej roli Stewarda Cary-Hiroyuki Tagawa ratują ten film i jego ocenę. Szkoda wielka, że nie rozwinięto pewnych ciekawych pomysłów na fabułę poszczególnych wątków, pewne tematy potraktowano zbyt pobieżnie i epizodycznie, wprowadzając czasami chaos. Ogólnie cieszę się, że obejrzałam film, aby wyrobić sobie o nim własną opinię, a nie zawierzyłam tutejszym, przeważnie negatywnym opiniom i ocenie ogólnej. :)

ocenił(a) film na 7
bruce1940

Koko koko film jest spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones