PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678471}

Pokerowa noc

Poker Night
6,4 5 849
ocen
6,4 10 1 5849
Pokerowa noc
powrót do forum filmu Pokerowa noc

Niezły, cały czas trzyma uwagę widza, nie pozwala odejść po herbatę, a nawet kiedy jakiś chwyt już został wykorzystany, nadal potrafi zaskoczyć.
Świetny pomysł z podpowiedziami z offu (teksty z głowy bohatera), szczególnie dla widzów bardziej skupionych na akcji, czyli na formie zamiast na treści :)

ocenił(a) film na 5
Nalewka_filmweb

Na akcji czyli na formie? Bredzisz.

Krzypur

Nie bredzę, tylko mam prawo odbierać ten film inaczej niż ty :P Nie wolno?

ocenił(a) film na 5
Nalewka_filmweb

Wolno. Przepraszam, że użyłem grubiańskiego słowa, ale nie o to chodzi. Jeszcze raz: akcja to jest treść, sposób jej opowiedzenia - forma.

Krzypur

Nie chodzi mi o scenariusz, bo w takich filmach to akurat nie jest ważne (można uznać, że wszystkie są jednakowe :D), chodzi mi o to, że cały czas coś się działo, to właśnie nazwałam akcją.

ocenił(a) film na 7
Nalewka_filmweb

Interesujący, pomysł z "wejściem" młodego w historie wyjadaczy bdb, z przyjemnością obejrzalem, choć miałem obawy co do poziomu filmu.

ocenił(a) film na 7
wujaniek

no i poziom nie był zbyt wysoki ... jednak oglądnąłem z zainteresowaniem, plus fajne zakończenie. Mocno odmienne. Dlatego też ogólnie 7/10

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Sorry, może jestem zbyt tępy, ale kto był właśnie n a końcu w tej masce. Jedyna cecha to dziwny trojkat pod lewym okiem. Uczeń ? A świr pozostał dalej na wolności ? Film genialny...

ocenił(a) film na 9
neon2011

Moim zdaniem jest to ten klaun, który chodził razem z tym psycholem i królikiem. Gdy policjant w ostatniej scenie ściąga mu maskę, wyraźnie widać, że ma pomalowaną na biało twarz i trójkąty pod oczami. Taki sam make up miał ten klaun właśnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones