PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35129}

Pokojówka na Manhattanie

Maid in Manhattan
5,9 95 442
oceny
5,9 10 1 95442
4,5 6
ocen krytyków
Pokojówka na Manhattanie
powrót do forum filmu Pokojówka na Manhattanie

Gdyby ona w tym filmie nie grała, obejrzałabym z chęcią, bo Ralph Fiennes jest super, ale tej wiedźmy noszącej futra nie znoszę.

Veda12

Ja też jej nie cierpię, ale ze względu na Fiennes'a i tak obejrzę. Gdy tylko będę miała:)

tiwoli

Ja chyba nie. Jakoś nie mogę się zmusić. Fiennes'a uwielbiam, ale on pewnie sam nie jest zadowolony z tego, że w tym zagrał. Zrobił to tylko dla kasy, bo widać, że woli ambitniejsze filmy(które niestety dużo pieniążków nie dają). Już wolę sobie obejrzeć z nim "Harry'ego Pottera", a ten film bedę omijać szerokim łukiem(nawet jakby Sean Bean w nim zagrał, to bym nie obejrzała, tak tego babska nie znoszę).
Pozdro

Veda12

Ona jest przecież świetna i tylko dla niej warto obejrzeć jakikolwiek film z jej udziałem.

Veda12

A ja go nie lubie ...(chyba zraził mnie do siebie w HArrym Potterze , no ale ktoś musiał zagrać ten czarny harakter...)

użytkownik usunięty
xDDDDD

O rany, gość grał zbrodniarza wojennego podczas drugiej wojny światowej, postać historyczną, a Ty się pląkasz, że jakiegoś ojejku Voldemorta grał, buahahahahahaha.

Veda12

Ja tez uwielbiam Ralph'a Fiennes'a. i tylko ze wzgledu na niego obejrzałam ten film... Hmmm... Jak mi sie podobało... Pomysł na fabułe niezły no ale Jennifer L mi jakos psuła klimat

bunia_7

Pfffff. Jennifer jest świetna w komediach romantycznych, a "Pokojówka..." i "Powiedz tak" bez niej byłyby nudne. Jak dla mnie to właśnie Ralph Fiennes nie pasował do tego filmu.

Veda12

Również wykazuję niechęć do Jennifer Lopez. Tak naprawdę nawet nie wiem dlaczego. Nie każdego aktora się lubi.
Ale film obejrzałam, ze względu na Fiennes'a.

nieuchwytna90

Ja lubie J.Lo w kom. rom. i jako piosenkarke:P Nie wiem co do niej macie...:]

Karolcia15

I ja również
:)

EM_DE_KE_AS

Ja uwielbiam J.Lo, ona jest nie do zastąpienia :D

użytkownik usunięty
Veda12

Boże!!! Ja też jej nie nawidzę do bólu, a co gorsza pokazują jej ryj w polskiej TV co tydzień!

No i widzisz gupku do czego prowadzi nienawiść. ...usunęli cię jak papierek po cukierku.

ocenił(a) film na 10
Veda12

Jak się nie podoba to po co oglądasz? Nikt Cię nie zmusza do oglądania. Ja Jennifer Lopez uwielbiam, jest jedną najlepszych aktorek i w ogóle osób na świecie. I na dodatek jest piękna. Jejku mieć jej urodę, głos, włosy, cerę. Boska po prostu.

ocenił(a) film na 4
Veda12

Ruchałbym tą Lopez jak szalony.

RAC_79

Nie znałem cię od tej strony:-)

ocenił(a) film na 4
HRA

Zawsze lubiłem kobiety.

Veda12

Lopez jest super, więc morda tam zazdrośnico.

HRA

Jako aktorka niestety słabiutka ):

buterfly

Tyle wiesz o aktorstwie co mój kot o nurkowaniu podlodowym, więc nie filozofuj.

HRA

Uhhh nie znam twojego kota więc nie ocenię ;) - Jednak nie trzeba być wielkim znanawcą, żeby dostrzec że jest słabiuteńką aktorką ;)

Veda12

Ma soczysty, kształtny tyłeczek, więc mogę jej wybaczyć brak muzycznych i aktorskich talentów ;)

ocenił(a) film na 6
Veda12

O jakie ci futra ci chodzi, kur...o?! Nazywasz ją wiedźmą, to tu będziesz kur...ą!!! Mogłabyś rozwinąć o co ci chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones