PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1169}
7,5 144 073
oceny
7,5 10 1 144073
7,7 32
oceny krytyków
Poszukiwany, poszukiwana
powrót do forum filmu Poszukiwany, poszukiwana

7.5 tylko ?

ocenił(a) film na 10

do dupy z taką oceną

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

własnie, zsługuje przecież na 10..

ocenił(a) film na 10
tytulfilmu

już za moment na TVN-ie :)

ocenił(a) film na 5
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

Uwielbiam taką krytykę.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

sorry, ale nie mogę się powstrzymać, gdy widzę taką bezlitosną ocenę kultowego, polskiego filmu.

ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

Większość uważa,że jeżeli coś jest kultowe musi być "MEGA SUPER PRO" i w ogóle.Dla mnie to nic specjalnego.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

może przesadzam, ale wg mnie filmy Barei to świętość

ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

Szanuje twoje zdanie,więc prosiłbym abyś i ty poszanował moje. Ile dałeś temu filmowi ?

P.S Nie zamierzam dawać filmowi wysokiej oceny tylko dlatego że powszechnie uznawany jest za kultowy lub bardzo dobry.
Film musi mnie ruszyć i mieć to coś.Niestety ten film jeżeli miałbym obiektywnie patrzeć zasługuje na 6.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

ok, każdy ma prawo do własnego zdania

ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

A ile dałeś ?

ocenił(a) film na 10
RAC_79

ja dałem maksymalną ocenę, bo moim zdaniem jak najbardziej na taką zasługuje :P

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

moze RAC jest z takiego mlodego pokolenia ze sie urodzil w 2004 roku czy 1999 ( ja akurat nie jestem pelnoletnia osoba) i niestety nie powinien oceniac tego filmu (bez obrazy)

ocenił(a) film na 10
tytulfilmu

rzeczywiście, typowe pokolenie facebooka raczej nie rozkmini tematu

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

no dokładnie. tak można precyzyjnie to określić. apropo facebook to nudny, przereklamowany portal. ja wiedzialam o nim pare lat temu i gdybym jako jedyna na tym byla to wtedy by mnie wysmiali (tam w tamtych czasach rozni biznesmeni na tym sie rejestrowali i do tego tez bylo przeznaczone co dziwne), bylo tak z wieloma rzeczami - teraz są modne kiedys glupie.. nienawidze dlatego tego facebooka, tkwic na tym bezczynnie w nieruchomosci i czekac az ktos doda zdjecie czy napisze glupi status i ktos mi mowi ze na facebooku potrafi siedziec calymi dniami

ocenił(a) film na 10
tytulfilmu

podoba mi się Twój tok myślenia :)

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

haha, to dobrze ;) aż strach pomyśleć, co będzie za 50 lat, kiedy już starszych ludzi nie będzie.. także tych, którzy wiedzieli, co to była wojna albo urodzili się po prostu w 20. wieku, będzie rządzić właśnie to moje okropne pokolenie. nie wyobrażam sobie tego haha :D albo kto będzie robić te dobre filmy z klimatem jak kiedys, chyba będzie jeden temat przewodni, czyli "melanże".

ocenił(a) film na 10
tytulfilmu

też się nad tym zastanawiałem, na szczęście znam osoby w moim wieku lub nawet młodsze, które myślą tak samo jak ja i chwała im za to.

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

i ja się cieszę że jesteś taką osobą ^^ z tego powodu nie znam nikogo jakby, tylko mam parę znajomych starszych ode mnie, nigdy nie potrafiłam odnaleźć się w takim towarzystwie rówieśników, bo jestem inna mentalnie, czuję, że oni są nawet młodsi. to bardzo przeszkadza w życiu bo zmuszają mnie do przyjaźni z nimi nauczyciele i gadają głupie teksty "dlaczego twierdzisz, że nikt cię nie lubi?" a ja z tym problemu nie mam, bo ich nie lubię. tortury :)

ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

Ocenianie kogoś po ocenie tego filmu raczej nie jest zachowaniem kogoś inteligentnego;)

Zresztą spojrzeć na twoje oceny (praktycznie same 10/10) to domena człowieka bez własnych poglądów który kieruje się indoktrynacją większości.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

indoktrynacją większości ? byłoby tak gdybym wystawiał same niskie noty

ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

Chyba nie rozumiesz pojęcia "indoktrynacja większość". Dajesz wysokie oceny bo tak należy robić,a to czy podoba ci się film czy nie to już sprawa drugorzędna.

Immortal_Stasin

Czy od razu jak ktoś jest z późnych lat 90 musi byś tępym gimbem wystawiającym takim filmom jak ''Zmierzch'' 10?? Ja dałem 3, bo ten film mnie nie rozśmieszył, był nudny. Ok, innym się podobał, szanuję to, ale mi nie. A i nie mam i nigdy nie miałem Facebooka

ocenił(a) film na 5
tytulfilmu

Tak, mam 8 latek i nic nie rozumiem :) Musicie zrozumieć,że są różne gusta i mniejszość (dzisiaj ja) będzie "hejtowany" przez większość ponieważ jesteście ślepo zapatrzeni w ten film,a prawdopodobnie sami nie rozumiecie o co w nim chodzi.
Poza tym samo zrozumienie tematu,nie pozwoli mi na danie lepszej oceny temu filmowi.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

dobra dobra, wiemy o co chodzi. no coz, ja oceniam filmy obiektywnie. moim zdaniem poszukiwany, poszukiwana udal im sie. chodzi o to, jak wypadlo. a o co wedlug Ciebie/Pana/Pani jak tam wolisz zeby sie do Ciebie zwracac ten film przedstawia tzn. "o co w nim chodzi"? nie mow ze widzisz tam illuminati (ludzie mysla ze to szatan a to ktos dla propagandy zrobil ze to cos zlego a sama nazwa nawet nie ma nic wspolnego z prawdziwymi iluminatami..)

ocenił(a) film na 5
tytulfilmu

Czemu ukrywasz swój gust ? Wstydzisz się go ?

"nie mow ze widzisz tam illuminat"

Co to za abstrakcyjne podejście do tematu ? Wiesz o czym piszesz ? Twój styl pisania charakteryzuję cię jako osobę bardzo młodą i jeszcze mająca problemy ze zrozumieniem tematu.

Oceniaj filmy jak chcesz,ale nie pisz o kimś za jego plecami. Napisałem obiektywnie mogę dać mu maksymalnie 6.
Nie interesuje mnie kult Barei. Większość ludzi nawet nie rozumie Misia,ale dają wysoką ocenę bo tak trzeba.
Przykładem takiego człowieka jest twój poprzedni rozmówca Immortal_Stasin.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

1. niektrozy nie wiedza co to illuminati, ktos przez propagande zepsul znaczenie tego slowa. hejtuja (to slowo mnie drazni od kiedy jest popularne, moze nie powinno byc w takim razie napisane ale nie chce mi sie szukac juz "zamiennika") w sekunde jakis teledysk z powodu pojawienia sie trojkata, innego znaku wedlug nich stanistycznego. nie maja pojecia o tym kim sa naprawde wolnomularze, ale dobra. jak mowie, czysta propaganda.
2. to nie jest list formalny, tylko w szkole lubp iszac do instytucji uzywam innego jezyka. nie bede sie meczyc i pisac polskich znakow, jestem tu "anonimowo" i nie mam zamiaru sie wysilac oraz popisywac polszczyzna, formulowaniem zdan, przykladaniem sie do zasad skladniowych innych.
3. jestem osoba mloda
4. nie ukrywam swojego gustu, ja go nawet nie mam. jesli chodzi o gust filmowy no to dobra, to dosc skomplikowane w moim przypadku
5. lubie abstrakcyjnosc. oczoplas. nawiazujac do pkt. 2. - nie bede sie powtarzac
6. mi sie wiele filmow nie podoba ktore uwazane sa za jakies wspaniale. nienawidze tego failu, avatara. klapa od siedmiu bolesci. rozumiem, ze mogl sie nie spodoac ale to dziwne. jak na TAMTE CZASY dobry, polski film i smieszny. troche glupawe pomysly ale i tak mi sie podobal. ogladany przeze mnie dawno temu, wiec nie pamietam zbyt duzo.
7. kult barei.. nie wiem nic o nim. nie wiem, czy czczil cos i nie interesuje mnie to = nie bede wiedziec XD
8. ja nienwaidze misia! moj tata tez i mama tak samo. glupoty tam byly hahaha. i tu sie zgadzam, ale to z tymi miskami (kaszanka?) przywiazanymi do stolu groteskowe bylo i smieszne wedlug mnie. ta kobieta naprawde angielka. jezu nawet nie wiem czy to byl ten film, ale obciach. tak kojarze na 99%. nigdy tego filmu nie zrozumiem :) jak ktos daje wysoka ocene to nie jest wymagajcym widzem i niemal kazdy utwor filmowy go tam zachwyci

ocenił(a) film na 5
tytulfilmu

1.Bredzisz o czymś co nie jest na temat.
2.Wypadałoby pisać tak ,aby czytający Cię zrozumieli. Trudno mi rozszyfrowywać twoje "hieroglify".
3.Widać. Masz z 13 lat chociaż ?
4.Tak więc pokaż jakie filmy Ci się podobają :)
5.Zupełnie nie potrzebna do tej rozmowy.
6.Nie rozumiem tego bełkotu który tutaj napisałaś.
7.Poczytaj to się dowiesz.
8.Polemizowałby z ostatnim zdaniem.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

1. zeby nikt sie nie polapal
2. no dobra, bede pamietac. hahaha
3. tak, ale mam wiecej niz 13. nie zawsze wiek swiadczy o mentalnosci
4. a o to chodzi. niestsety bylo ich tak duzo ze nie pamietam wiekszosci tej fajniejszej, widziane 9 lat temu albo mniej - nie pamietam.
5. okej
6. okej
7. nie interesuje sie tym ale dzieki
8. zagiales/as mnie tym slowem

ps. ja tez napisalam barei ale pisze sie bareJI tak na przyszlosc

ocenił(a) film na 7
tytulfilmu

Odniosę się jedynie do punktu 8: za parę lat wróć do Misia, może więcej zrozumiesz. Ciekawa jestem, ile Twoi rodzice mają lat, że nie rozumieją i nie lubią tego filmu. To czysta satyra na PRL, wyśmiewanie komunizmu. Osoby, które się urodziły w tamtym czasie z łatwością powinny to wyłapać...

I pisze się Barei :]

ocenił(a) film na 10
RAC_79

Ja nie rozumiem "Misia" ? Skąd Ty to możesz wiedzieć mądralo ? Nie znasz mnie a piszesz tak, jakbyś wiedzIał o mnie więcej niż ja sam.

ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

To samo zrobiłeś parę postów wyżej o mnie,ja tylko dostosowałem się do twojego poziomu.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

w ogole to mnie cos mnie porabalo bo ogladalam piate pzez dziesiate przez przeszkadzanie czyjes. a mis jest groteskowy wiec jak najbardziej. ktos tak tez napisal w recenzji. groteska = wszystko zmieszne ze soba, kazdy gatunek. glownie to rzeczy niezrozumiale, tam wszystko jest dozwolone. ta babka to naprawdę jest Brytyjką.

tytulfilmu

Muszę, powiedzieć że sama urodziłam się w późnych latach 90, ale to nie znaczy, że muszę nie lubić tego filmu. Zostałam na takich filmach wychowana, oglądaliśmy te filmy całą rodziną kilkanaście razy. Ten film mnie śmieszy i uwielbiam go :) Nie wszyscy mają taki sam gust, każdy ma prawo do własnego, ale według mnie uważanie, że jeśli ktoś urodził się w dobie facebooka czy innych portali społecznościowych musi być tępym gimbusem. Jest to lekko na wyrost.

ocenił(a) film na 10
anka9999

ten film jest bardzo smieszny, ja tam go lubie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones