PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1169}
7,5 144 064
oceny
7,5 10 1 144064
7,7 32
oceny krytyków
Poszukiwany, poszukiwana
powrót do forum filmu Poszukiwany, poszukiwana

Na litość boską, kto wypisuje takie bzdury o premierze światowej i premierze polskiej?
Halo, halo, jest tak na górze ktoś racjonalnie i logicznie myślący ???
Chyba jednak nie, bo wszyscy pędzą za punktami, punkcikami, łebkami :)

NeverMore

Zgadzam się ! Są tutaj wypisane niezłe bzdury !

ocenił(a) film na 10
NeverMore

Ależ oczywiście!!! nie wiem ja jak sie logowałam na tej stronie (no jeszce za czasów liceum czyli z 6-7 lat temu) to nic nie dodawałam. Ale później coś dodałam a to zdjęcie a to opis.... (w sumie calkiem niedawno) przyznać się muszę bez bicia i prosze ze nie sie nie śmiać nie wiedziałam, ze są tu punkty;p dostawałam wiadomość masz łeb na karku albo przykro mi, wiemy ze isę starałeś... i było mi fajnie z tego powodu. a teraz jak coś dodaje matko świeta;p najbardziej wkurza fakt, że czegoś mi nie zaakceptowali a później okazuje się, ze ktoś ukłądał te same zdania co ja;p mnie "walą" te ich punkty. Śmieszy mnie jedynie to, ze ktoś odpowiedział mi na pytanie "jak Wy to robicie ze macie w ciagu miesiaca np 1400 pkt ja musze czekać czasami 3 miesiące, zeby zweryfikowali mi jeden opis, jedno zdjęcie..." a tu odpowiedź "my dostajemy punkty za to, że sprawdzamy";p słyszałm, że jest tu jakiś konkurs czy coś kto w ciagu miesiaca zdobędzie najwiecej punktów czy w ciągy pół roku już nie pamiętam to jakie mam np szanse? powiedzmy chce sie w to bawić i jakie? zerowe;] nie dosć ze spawdzaja to wsystko bardzo długo, to często przyjmują bzdury właśnie takie jak tu ze swiatowa premiera;p jak dla mnie powinni zrobić, zeby nie było punktów. W końcu dodajemy zdjecia, ciekawostki, filmy, osoby, opisy.... nie po to, zeby chwalić sie wow ile mam punktów tylko, żeby ta strona była naprawde dobra. ktoś doda jakiś film, inna go opisze....i już wiem co to za film, wiem, czy mi sie spodoba czy nie...ja robie to samo? najwiekszą dla mnie nagrodą jest to, ze wchodzę tu wpisuje film i wiem, ze on tu sie znajdzie, ludzie na niego głosują dodają komentarze to juest fajne....po co mi jakieś punkty?? robią tylko chorą konkurencje nawet tutaj jest ten cholerny wyścig szczurów. Nie zwalam winy na weryfikatorów. ale właśnie przez te punkty ludzie często piszą bzdury bo myślą, ze będą mieli ten punkt,2 czy 6pkt...
moim zdaniem bez punktów było by ciekaiwej. I tak nikt nie przeczyta bo za długie...ale mi ulżyło;]

ocenił(a) film na 9
LaraNotsil

Jak to nikt nie przeczyta ? Ja przeczytałem, więc chyba nie jest źle :)
Punkty ??? To już od dawna jest chore, ale to już nie mój problem.
Irytujące są jedynie takie bzdury wypisywane przy filmach, bo ktoś w pogoni za 1000-cznym punktem w miesiącu zapomina o rzeczywistości.

NeverMore

FILM W POLSKICH KINACH NIE BYŁ WYŚWIETLANY PRZED ROKIEM 90 WIĘC TO RACZEJ NIE JEST BŁĄD


KOMUNA CENSURA

ocenił(a) film na 8
Leon_B_Fink

mnie tez tak denerwują te punkty...

Dodalem okolo 200 zeczy do filmweb(albo rzeczy -,-) i mi gowno zaakceptowali a tutaj takie pierdoly

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones