PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107697}

Powrót

Vozvrashchenie
7,9 32 992
oceny
7,9 10 1 32992
8,3 19
ocen krytyków
Powrót
powrót do forum filmu Powrót

Poruszający

ocenił(a) film na 10

Nie mogę dopatrzyć się jakichkolwiek wad. A poruszający i tragiczny (w pierwotnym tego drugiego słowa znaczeniu) jest też dlatego, że chłopiec, który grał Andrieja utonął w jeziorze, nad którym rozegrała się druga połowa filmu.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Miałem na myśli chłopca, który zagrał Iwana.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Serio?...skąd masz takie info, że ten genialnie grający chłopak się utopił?, Gdzie czytałeś?, widziałeś?, może w necie?, jak tak to podaj proszę linka. Pzdr.

ocenił(a) film na 10
Witek_Dlugosz

Ok, miałeś racje ale tylko w połowie. Wszedłem na rosyjskie portale i wyczytałem, ze Iwan(to jego prawdziwe i filmowe imię) ma się dobrze, obecnie studiuje i gra w serialu, co w 2006 roku był(a może dalej jest) emitowany, natomiast chłopak grający Andrieja(zdaje się Garin), utopił się w jeziorze tylko nie podczas filmu a na wakacjach. Taka smutna historia, Szkoda chłopaka, bo to niewątpliwie wielki talent, choć Iwan wg mnie zagrał ciut lepiej czyli genialnie, po mistrzowsku i w ogóle brakuje mi epitetów by opisać grę tego dziecka. Pzdr.

p.s. Filmu nie zamierzam komentować, bom nie godzien. Arcydzieło na miarę Tarkowskiego i wszystko:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones