PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834089}
5,2 2 566
ocen
5,2 10 1 2566
Pranksterzy w trasie
powrót do forum filmu Pranksterzy w trasie

Niezły

ocenił(a) film na 6

Jak ktoś lubi Erica Andre to warto sprawdzić, niektóre sceny całkiem niezłe, ale mogło być lepiej. Reakcje ludzi naprawdę były ciekawe, szczególnie żołnierz oraz czarny pan od wypadku samochodowego. Generalnie miło się oglądało, brakuje takich filmów gdzie są wkręty.

ocenił(a) film na 6
Garrus2

kocham Erica, jest teraz 5 sezon jego show :) a na trailer Bad Trip natrafillem dzis przypadkiem na Youtube - bedzie trzeba obejrzec ;)

miko1980

kur.wa nie wiem jak się tu komentuje sorry, że akurat u ciebie wybacz. Nie oglądałem jeszcze ale się wypowiem i ch.uj. Po obejrzeniu traileru na netflixie stwierdzam, że to taki jackass w nowym wydaniu na miare tych poj.e.banych czasów.

bartekbce

dobra obejrzałem i nie myliłem sie faktycznie jak jackass tylko bardziej poj3bane takie z dupy gówno beznadziejne dla ułomnych jak wspomniałem wcześniej na miare tych poku.r.wionych czasów.

ocenił(a) film na 6
bartekbce

Dla mnie to jest ten sam poziom co bad grandpa czyli jackass. Albo sie lubi albo nie.
Generalnie zalecane jest miec dystans do rzeczywistosci, wtedy mozna sie bawic calkiem niezle.

ocenił(a) film na 6
Garrus2

Tak, jest kilka dobrych momentów, jest kilka dobrych pomysłów, choć nie wypadło to tak dobrze jak w "Bad Grandpa", to i tak można obejrzeć. Ot głupi lajtowy film na wieczór.

ocenił(a) film na 6
RipRoy

Bad Grandpa to shit

ocenił(a) film na 6
RipRoy

A sorry jak chodzi o Jackasa to jest spoko XD

ocenił(a) film na 6
RipRoy

Pomyślałem o "Dirty Grandpa" my bad

ocenił(a) film na 7
Garrus2

Z gorylem chyba najlepszy motyw xd 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones