PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8943}

Przełomy Missouri

The Missouri Breaks
7,3 4 746
ocen
7,3 10 1 4746
7,0 6
ocen krytyków
Przełomy Missouri
powrót do forum filmu Przełomy Missouri

Ocena 6,7 przy tak genialnej roli jest dość zastanawiająca. Orientuje się ktoś czy jest to przypadek czy konkretna antypatia? Może opowiedział się po stronie ACTA w Polsze??

Tluczekdoziemniakoww

chyba jest jakaś grupa, która obniża oceny Brando, większość jego ról ma oceny 6 coś

timor_filmaniak

to jeszcze nic, przy filmie "Quemaida" Brando ma ocenę 3,7 , a jest to rola wybitna

baron666

chyba jak wyszło na jaw że Marlon Brando nie powiedział Marii Schneider o scenie z masłem w Ostanim Tango w Paryżu ludzie zaczęli mu obniżać oceny co uważam za totalny bezsens bo on i tak nie żyje i tego nie zobaczy a pozatym to tylko zmyla ludzi którzy nie mają pojęcia kim on jest i przez to myślą że jest jakimś przeciętnym aktorem

baron666

i można też zauważyć że im rola ma większą ilość oceniających tym ma niższą ocene

timor_filmaniak

paranoja, scena z masłem...
swoją drogą Brando był akurat jednym z nielicznych w Hollywood z jakąś moralnością
ja uważam np. Polańskiego za kreaturę, ale jego pracę oceniam wysoko i nie wystawiam mu jedynek "za karę", bo to debilizm...

timor_filmaniak

On kiedyś nie przyjął Oscara (za OCh) w proteście przeciwko dyskryminacji Indian, jak wiadomo biali "prawdziwi patrioci" takich postaw bardzo nie lubią, więc może komuś i tu podpadł i to jakaś zorganizowana akcja - jak z systematycznym g*ojeniem Owsiaka przez tzw. "dobrą" zmianę :)

Tluczekdoziemniakoww

"Dwa oblicza zemsty" - świetna kreacja, a ma średnią 5,4.

Tluczekdoziemniakoww

Sam wystawiłem mu 6 za tę konkretną rolę, bo była karykaturalna i źle zagrana, ale dla tumana twojego pokroju, ocena inna niż twoja koniecznie musi mieć jakieś szerszy kontekst, oczywiście nijak niezwiązany ze światem filmowym.

ocenił(a) film na 8
GarvinSitho

Zgadzam się, ta rola jest przecięta, w żadnym wypadku genialna. Wiele ocenia obiektywnie a nie ze względu na nazwisko, jak widać są osoby które tego nie widzą i szukają dziury w całym.

ocenił(a) film na 7
GarvinSitho

Raczej tuman pasuje do ciebie, a nawet i arogant oraz kretyn.

Mowiacy_do_reki

Mów do ręki śmieciu z nizin społecznych :)

ocenił(a) film na 7
GarvinSitho

Widać, że tylko wyzywać potrafisz, ty śmieciu i cioto.

Mowiacy_do_reki

"Raczej tuman pasuje do ciebie, a nawet i arogant oraz kretyn." - to co tam pisałeś miernoto i odpadzie z nizin społecznych? A zresztą szkoda mojego czasu na taki odpad - idź i dalej sącz jad, bo przecież dla zakompleksionego śmiecia twojego pokroju to i tak jedyny sport :*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones