The Missouri Breaks

2 godz. 6 min.
7,3 4 297
ocen
7,3 10 4297
3 729
chce zobaczyć
7,0 5
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":5}
{"type":"film","id":8943,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Missouri+Breaks-1976-8943/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Przełomy Missouri
  • Tluczekdoziemniakoww ocenił(a) ten film na: 8

Ocena 6,7 przy tak genialnej roli jest dość zastanawiająca. Orientuje się ktoś czy jest to przypadek czy konkretna antypatia? Może opowiedział się po stronie ACTA w Polsze??

• Tluczekdoziemniakoww chyba jest jakaś grupa, która obniża oceny Brando, większość jego ról ma oceny 6 coś

• timor_filmaniak to jeszcze nic, przy filmie "Quemaida" Brando ma ocenę 3,7 , a jest to rola wybitna

• baron666 chyba jak wyszło na jaw że Marlon Brando nie powiedział Marii Schneider o scenie z masłem w Ostanim Tango w Paryżu ludzie zaczęli mu obniżać oceny co uważam za totalny bezsens bo on i tak nie żyje i tego nie zobaczy a pozatym to tylko zmyla ludzi którzy nie mają pojęcia kim on jest i przez to myślą że jest jakimś przeciętnym aktorem

• baron666 i można też zauważyć że im rola ma większą ilość oceniających tym ma niższą ocene

• timor_filmaniak paranoja, scena z masłem...
    swoją drogą Brando był akurat jednym z nielicznych w Hollywood z jakąś moralnością
    ja uważam np. Polańskiego za kreaturę, ale jego pracę oceniam wysoko i nie wystawiam mu jedynek "za karę", bo to debilizm...

• timor_filmaniak On kiedyś nie przyjął Oscara (za OCh) w proteście przeciwko dyskryminacji Indian, jak wiadomo biali "prawdziwi patrioci" takich postaw bardzo nie lubią, więc może komuś i tu podpadł i to jakaś zorganizowana akcja - jak z systematycznym g*ojeniem Owsiaka przez tzw. "dobrą" zmianę :)

• Tluczekdoziemniakoww "Dwa oblicza zemsty" - świetna kreacja, a ma średnią 5,4.

• Tluczekdoziemniakoww Sam wystawiłem mu 6 za tę konkretną rolę, bo była karykaturalna i źle zagrana, ale dla tumana twojego pokroju, ocena inna niż twoja koniecznie musi mieć jakieś szerszy kontekst, oczywiście nijak niezwiązany ze światem filmowym.

• Fistaszek_jm ocenił(a) ten film na: 8

GarvinSitho Zgadzam się, ta rola jest przecięta, w żadnym wypadku genialna. Wiele ocenia obiektywnie a nie ze względu na nazwisko, jak widać są osoby które tego nie widzą i szukają dziury w całym.