PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157}

Przeklęty

Thinner
6,0 6 420
ocen
6,0 10 1 6420
6,8 4
oceny krytyków
Przeklęty
powrót do forum filmu Przeklęty

Bardzo ciekawy

ocenił(a) film na 7

"Thinner" świetnie oddaje atmosferę filmów lat 90'tych. Pomysł ciekawy (zresztą jak prawie każdy wychodzący spod ręki Kinga). Żadnych większych zastrzeżeń nie mam (dziwiło mnie tylko dlaczego ten starzec nie rzucił klątwy na gangstera, który pomagał głównemu bohaterowi, tylko uległ ich groźbom..) Mimo tego całość daje bardzo fajny efekt. Nie miałem pojęcia jak to się może skończyć. I to właśnie było fajne. Zasłużone 7/10

ocenił(a) film na 7
_ARMIN_

Popieram opinię i ocenę

OmniModo

Również popieram opinię i ocenę, polecam inne ekranizacje Kinga - jeszcze na żadnej się nie zawiodłam :)

ocenił(a) film na 5
_ARMIN_

W sumie popieram z jedynym zastrzeżeniem - większość filmów na podstawie Kinga (no powiedzmy połowa...) to niestety okropne szmiry.
Ten film da się oglądać - taki średniak do szybkiego zapomnienia z przewagą plusów nad minusami. 5.5/10

ocenił(a) film na 8
_ARMIN_

do Armina- wydaje mi się że król cyganów był zbyt mądry by rzucić na nieobliczalnego gangstera klątwę- zanim zaczełaby na dobre działać ów gangster miałby dość czasu by coś zrobić a król dobrze wiedział ł do czego jest zdolny. Dziewczyna byłaby pierwszym celem.

ocenił(a) film na 6
_ARMIN_

Gangster był cwany i nieuchwytny. Klątwę cygan rzucał dotykając ciało innego człowieka ( tak zrobił z sędzią i gł. bohaterem)

ocenił(a) film na 6
_ARMIN_

Gangster wiedział od klątwach od samego początku gdy został wkręcony w tę historię. Dlatego cygan nie mógł do niego podejść i na niego rzucić klątwy. Poza tym mógłby to zrobić dopiero gdy się dowiedział o jego istnieniu, czyli w momencie, gdy już się umówił z Billym na zdjęcie klątwy, więc bez sensu by było.

_ARMIN_

wydaje mi sie ze w ksiazce fangster ginie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones