PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=882}

Przerwana lekcja muzyki

Girl, Interrupted
7,9 248 650
ocen
7,9 10 1 248650
6,9 19
ocen krytyków
Przerwana lekcja muzyki
powrót do forum filmu Przerwana lekcja muzyki

Średni 5/10

ocenił(a) film na 5

Ciężki do oglądania brałem go na dwa podejścia a i tak strasznie mi się dłużył jak dla mnie średni nic mnie w tym filmie jakoś szczególnie mnie nie ujęło ani nie poruszyło w porównanie do takiego ,,Lot nad kukułczym gniazdem" ten wypada mocno średnio ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie....

użytkownik usunięty
slobi

Pełna zgoda.

Widzisz, do tego filmu potrzeba odrobinę inteligencji. XDD

slobi

Obejrzałam jak na razie,60 minut tego filmu,czyli jakąś połowę i nie wiem.Myślałam ze będzie znacznie lepszy.Troszkę się zawiodłam,mimo to jutro dokończę,i może zmienię zdanie.

ocenił(a) film na 10
mala_ja_filmweb

Wiem wiem.... Ze i tak nikt tego nie przeczyta ale moje wewnętrzne ja wyrywa się I krzyczy.....
Po jaką cholerę ktos kto obejrzy połowę filmu, od razu musi coś naskrobac np na Filmweb?
Nie wie o czym pisać Ale pisze dla zasady-chyba tylko po to żeby wszyscy wiedzieli że już umieram pisać. ...

TAK NA MARGINESIE, FILM JEST REWELACYJNY ☺

hell_ena

Dlaczego zawsze muszę natrafić na forach,na osobę,która po prostu nie może!Ale MUSI,mi dosrać?Smutne czasy nastały.Wracając do filmu.To co widziałam,nie zachwyciło mnie,więc dałam sobie spokój.Niestety,zaburzenie o którym mowa w filmie,wygląda bardzo inaczej,niż ukazane w filmie.A tak przy okazji.Przykro mi że musiałam trafić na złośliwca albo osobę której jest źle z samą sobą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
mala_ja_filmweb

Zgadzam sie. Film jest „pseudoambitny”

lola23

No to widzę że nie tylko ja to zauważyłam.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
slobi

Mi tez sie dluzy I jest nudny. Zgadzam się. Nie wiem skąd taka wysoka opinia.

użytkownik usunięty
slobi

To fakt, że film był strasznie nużący. Te niekończące się sceny, gdy kamera pokazywała twarz Winony albo gdy jechała i jechała taksówką lub goliła nogi, więc w końcu nie obejrzałam do końca. Tematyka nie była aż taka ciekawa, by marnować na to ponad dwie godziny. Jakby usunięto długi fragmenty, w których się nic nie dzieje, to film trwałby może 1h 20 min i by w zupełności wystarczyło.

Film ma wysoką ocenę pewnie dlatego, że szpital psychiatryczny przedstawiono jak hotel pięciogwiazdkowy, Whoopi Goldberg robiła dobre wrażenie jako bogini dobroci, a Angelina Jolie jest tak ładna i tak zła, że robi wielkie wrażenie.

a nie pomyślałaś o tym że te fragmenty gdzie nic się nie dzieje to część choroby borderline? W Borderline jest ogromne poczucie pustki i pomiędzy epizodami skrajnymi jest właśnie takie wypranie emocjonalne i pustka. Akurat to moim zdaniem dobrze pokazali. Natomiast zgadzam się że nie wszystko pokazali - ale czy taki był główny zamysł filmu? Wątpię.

użytkownik usunięty
G3n1usz

No to mogli coś więcej o tym powiedzieć, bo skąd ja mam wiedzieć, że to tępe gapienie się na wszystko jest objawem borderline. Zawsze myślałam, że borderline to histeryczne zachowania i atakowanie wszystkich za nic.

Gdybyś więcej czytała może byś wiedziała? Hmmm... kto wie?

slobi

Ma to samo odczucie. Film jest nudno-nużący, to po pierwsze. Po drugie jego targetem wydaje się być płeć piękna. Po trzecie - borderline to zdecydowanie coś innego niż to, co pokazuje film.

slobi

"Lot nad kukułczym gniazdem" porusza zupełnie inną tematyke. Jakbyś podał jakiś film w którym jest pokazane zaburzenie borderline to ok, ale tak to porównanie z czapy kompletnie.

ocenił(a) film na 8
slobi

A mnie nudził lot na kukulczym gniazdem a ten film mi sie bardzo podobal lol

slobi

Zgadzam się. Od wielu wielu lat powstrzymywał się od obejrzenia tego filmu i miałam rację. Nuda. I czasem nużą mnie te ,,ambitne,, produkcję niczym ambitna sztuka z kategorii obraz z jakąś plamą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones