PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451055}

Przygody Tintina

The Adventures of Tintin
7,0 33 289
ocen
7,0 10 1 33289
7,2 21
ocen krytyków
Przygody Tintina
powrót do forum filmu Przygody Tintina

Jakość animacji po prostu miażdży , niektóre sceny ocierają się wrecz o fotorealizm.

parhelia_filmweb

Potwierdzam. Animacja w tej produkcji to majstersztyk. Dodam jeszcze, że na kolana powala praca kamery. Efekt raczej nieosiągalny w filmie fabularnym. Do tego montaż scen (szczególnie podczas wizji kapitana Haddocka). Sceptycznie podchodzilem do tematu animowanegow reżyserii Spielberga ale ten mnie nie zawiódł. Kawał świetnej roboty.

ocenił(a) film na 6
parhelia_filmweb

szkoda że historia nie powala :(

ocenił(a) film na 10
Stilnes

I tak lepsza niż 99% filmów jakie powstaja w obecnej chwili.

ocenił(a) film na 6
parhelia_filmweb

no nie jestem pewien. dal mnie ta historia jest totalnie bez pazura. latają, biegają, wybuchy, pościgi... ale na co to, po co? jak zacząłem oglądać to byłem zachwycony animacją, efektami, ogólnym designem i pomyślałem że to będzie naprawdę świetny film. jednak po jakimś czasie, gdy już przywykłem do wyglądu filmu, doszedłem do wniosku że to co dzieje się na ekranie nie wywołuje we mnie żadnych emocji. nie obchodzą mnie bohaterowie, ich motywacja, dokąd idą i po co i w sumie to zacząłem już wyczekiwać kiedy ten film się skończy. w ogóle mnie ten film nie zaangażował.
przerost formy nad treścią.

ocenił(a) film na 10
Stilnes

Pamiętajmy ,ze to animacja związana z komiksem a i reżyser to Spielberg więc nie mogło być inaczej. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones