PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597097}

Psy mafii

Triple 9
6,4 29 819
ocen
6,4 10 1 29819
5,2 10
ocen krytyków
Psy mafii
powrót do forum filmu Psy mafii

Rzadko, bardzo rzadko, zdarza mi się skomentować film który jest słaby i robię to w przypadku Triple 9. Być może zachęcony w miarę wysoką punktacją na FW (tyle lat a człowiek dalej się nie nauczył podchodzić to tego z rezerwą...) wywindowały moje oczekiwania, ale jakie by one nie były, ta pozycja to cienizna, żeby badziewiem już tego nie nazywać. Parę znanych nazwisk tutaj nic nie pomoże. Być może scenariusz miał pewien potencjał, ale realizacja od każdej strony to klapa. Główny wątek, którym miało być włamanie się do super strzeżonego miejsca i wykradzenie jakieś tam rzeczy, zajeło w sumie 5 min, nie wyjaśniono nic - nie pociągnięto żadnego z wątków do końca ani ciekawie nie rozwinięto - wszystko taka zupa maślana nic sie kupy nie trzyma.. gra aktorów beznadziejna. 3 to i tak na wyrost

ocenił(a) film na 4
dewille

Nareszcie dotarłem do kogoś, kto widział to samo co ja. Nawet bym się nie spierał o oceny liczbowe, ludzie szastają nimi na lewo i prawo, wielu jest młodych, którzy pewne rzeczy widzą po raz pierwszy, inni "jadą" po nazwiskach itd. Mnie najbardziej śmieszą obrońcy tej produkcji, zapewniający, że mamy do czynienia ze świetnym kryminałem, arcydziełem gatunku, perfekcyjnym scenariuszem itd. A to jest jeden z tych filmów, których zwiastun jest lepszy od samego filmu. A jest to po prostu odgrzewany hamburger.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones