PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597097}

Psy mafii

Triple 9
6,4 29 817
ocen
6,4 10 1 29817
5,2 10
ocen krytyków
Psy mafii
powrót do forum filmu Psy mafii

Oglądałem ten film w dwóch podejściach mniej więcej po połowie i może coś uciekło mojej uwadze, ale mam wrażenie że:

a) Nie ujawniono szefa/informatora - czyli osoby, która informowała ekipę o tym w jakim czasie dotrze do nich policja (scena ostatniego napadu) oraz wydała Atwoodowi rozkaz uporządkowania sprawy Gabe'a. Przez pewien czas myślałem, że to był Jeffrey Allen ale jakoś mi się to nie klei.

b) Federalni, którzy siedzieli u Iriny - raz wspomina o nich później Atwood, ale w sumie nie ujawniono ich roli w tej intrydze. Może byli tam tylko jako ozdobnik.

Jeżeli ktoś oglądał film uważniej i może to wyjaśnić to bardzo proszę.

ocenił(a) film na 5
antyspamblood

Dużo wątków urwali i niewyjaśnili, zakończenie też pozostawia wiele do życzenia. Taki rozmyty ten film, niestety :-(

ocenił(a) film na 6
antyspamblood

Federalni byli chyba tylko po to, żeby pokazać wpływy Iriny. Między ekipą była wymiana zdań na ten temat, gdy decydowali się, czy wziąć fuchę. Padło tam stwierdzenie, że skoro ma federalnych w kieszeni, to może im - jako brudnym glinom - z łatwością dobrać się do tyłków także formalnymi sposobami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones