PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162}

Pukając do nieba bram

Knockin' On Heaven's Door
7,6 8 886
ocen
7,6 10 1 8886
Pukając do nieba bram
powrót do forum filmu Pukając do nieba bram

...nigdy nie umiera. 9/10 świetna dawka humoru pomimo wplątanych dramatycznych scen i ostatnich kadrów. Można śmiało napisać, że nie był to czas zmarnowany.

użytkownik usunięty
Victus_76

oglądałam ten film kilka razy i nadal mnie śmieszy i wzrusza :)

ocenił(a) film na 9

Rzadko się zdarza, żeby obejrzeć coś równie dobrego jak "Nietykalni"...pewnie w najbliższym czasie ponownie wrócę do tego filmu. Może zobaczę coś jeszcze innego niż za pierwszym razem :)

ocenił(a) film na 9

Znowu go obejrzałem:) Nie stracił na wartości a jeszcze bardziej urzekł:)

użytkownik usunięty
Victus_76

A widziałeś "Leila i Nick" też jest świetny!

ocenił(a) film na 9

Chyba nie miałem okazji i będę musiał zobaczyć ale Til Schweiger ogólnie gra bardzo dobrze. Byłem zachwycony filmem "Bandyta" nie wspominając o muzyce Lorenca. Polecam...jest szansa, że łezka sie w oku zakręci.

użytkownik usunięty
Victus_76

Ogladałam :) Leila i Nick jest w jego reżyserii a "Pukając.." sam napisał :)

ocenił(a) film na 9

Czyli jednym słowem jesteś na Topie:) Czasami dziwię się, że tak wiele dobrych filmów kręci się wokół samych siebie. Czas wielki to sprostować i stawić czoło całemu złu, które jest wszechobecne :D:D:D:D:D

użytkownik usunięty
Victus_76

hehe dobrze piszesz :D

ocenił(a) film na 9

Zerknąłem co ostatnio oglądałaś i szczerze przyznaję, że lubisz wyzwania:)

użytkownik usunięty
Victus_76

pochłaniam wszystko :D

ocenił(a) film na 9

Zamiłowanie do kina i godziny wolnego czasu? Czy może taka praca połączona z pasją? :)

użytkownik usunięty
Victus_76

niestety nie mam takiej pracy :) ale za to kino,muzyka,książka to moje hobby a czas zawsze znajde :)

ocenił(a) film na 9

Polecam ten film: http://www.filmweb.pl/film/J.+Edgar-2011-564833 właśnie skończyłem oglądać i jestem pod niesamowitym wrażeniem miłości, przyjaźni, poświęcenia.

użytkownik usunięty
Victus_76

widziałam niedawno, ale mnie nie powalił film... motyw przyjazni, lojalności dobry ale czegos mi brakowało w tym filmie.

ocenił(a) film na 9

Hmmm...może wartkiej akcji kina sensacyjnego? Sam nie wiem. We mnie wywołał same superlatywy. Nawet do tego stopnia że zacząłem się zastanawiać nad ludźmi którzy mnie otaczają na co dzień.

użytkownik usunięty
Victus_76

może i brak sensacji... ale to nie to - chyba. Nie przepadam za reżyserem, jego filmy obejrze raz i do nich nie wracam chociaż rzekłabym że są nawet dobre ale nie rewelacyjne - czegoś mi zawsze w jego filmach brakuje. Nie porywają mnie! A co do ludzi w naszych otoczeniach to wszystko wyjdzie "w praniu" :)

ocenił(a) film na 9

Hmmm .... szkoda. Mimo wszystko jest jeszcze sporo filmów do obejrzenia i wystawienia komentarzy. Osobiście brakuje mi czegoś co mógłbym powiązać z wiekiem "młodszej młodzieży". Tak żeby wspomnieć lata beztroski:) Ciężko będzie ale może coś w końcu znajdę. Aby tylko nie z aktorem "Ja Wam Dam" :D Chwilowo próbuję ogarnąć się w polskiej kinematografii ale wychodzi mi to byle jak :(

ocenił(a) film na 8
Victus_76

zgadzam się, dobry film uświadamiający zdrowym, żeby przeżyli swoje życie w pełni i z wielką satysfakcją!! budujący i dobry film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones