PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320890}

Push

6,4 45 809
ocen
6,4 10 1 45809
4,8 5
ocen krytyków
Push
powrót do forum filmu Push

Czy jest jeszcze ktos oprócz mnie kto wolal zeby Nick miał romans z Cassie niz z ta drętwą dziewczyna Jonasa? wiem ze Dakota miała dopiero 15? lat ale jej gra była bardzo dorosła

ocenił(a) film na 6
Wypasiona_Foczka

Chyba tylko Ty. Przecież ona miała 13 lat, a Nick z 20-kilka (w filmie). To by było jak pedofilia. Z resztą ona wyglądała jak dziewczynka/dziecko, natomiast Kira była już, że tak się wyrażę w pełni rozwiniętą kobietą :)

Wypasiona_Foczka

tak tak.... też mi się podoba taka para.... nie ma to jak 13-latka i 20-latek... ach to takie romantyczne... tylko szkoda, że on by wyszedł na pedofila....

Wypasiona_Foczka

zgłosiłem wypowiedź użytkownika "Wypasiona_Foczka" do kidprotect
już się tobą zajmą odpowiednie służby bestio!

ocenił(a) film na 3
pindol_38cm

spoko zwłaszcza ze sama jestem w jej wieku

ocenił(a) film na 7
pindol_38cm

Buhaha, najlepszy komentarz ostatniego tygodnia.
Szybko poszukaj filmu 'Lolita' i czym prędzej biegnij do kidprotect.
Ale niektórzy są bezmyślni. Bestio, rotfl :)))))))


Co do tematu to ja jakoś o tym nie pomyślałem. Tak z trzynastolatką to trochę nie bardzo romansować wypada. Dziwny pomysł.

_illusion_

oooooo kolejny wielbiciel małoletnich dziewczynek
chcesz, żeby duzi, źli chłopcy robili ci brzydkie rzeczy pod celą???!!! nie? to zaprzestań tego niecnego procederu, policja ma już twoje dane

a tak na poważnie
jeśli nie zrozumiałeś żartu, to nie komentuj, bo się ośmieszyłeś
pajacu

ocenił(a) film na 7
pindol_38cm

Jasne. W pierwszym poście napisałeś co myślisz, a teraz gdy wszyscy Cię wyśmiewają próbujesz się z tego rakiem wycofać mały, zakompleksiony człowieczku.

_illusion_

daj spokój illusion, os sobie jaja robił o każdy kto ma choć troche oleju w głowie zauważył ironię, jeżeli ktoś tu sie ośmieszył to tylko i wyłącznie ty =) a pierwszy post digital rozłożył mnie na łopatki haha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
pindol_38cm

przesadzasz koleś z tymi donosami - to za fantazjowanie też ścigają? Kto cie sponsoruje ? Watykan?

ocenił(a) film na 6
pindol_38cm

Od trzymania straży nad dziećmi są rodzice, a nie służby państwowe i ich protegowani socjalistyczna świnio ;)

ocenił(a) film na 6
Wypasiona_Foczka

wspaniała idea. czy taki sam układ zaproponowałaś również pod filmem "Człowiek w ogniu"?

Wypasiona_Foczka

LOL....

za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) film na 8
k0chanka

a mi pomysł się podoba xD od początku filmu myślalam że fajnie byłoby jakby byli razem xP chociaż w sumie z seksem mogliby się troche wstrzymać xD

użytkownik usunięty
simpsonka18

Mogliby mieć romans :) gdyby Cassie była bardziej zbliżona wiekiem do Nicka :)

użytkownik usunięty

Eeee...No nie wiem hmmm...nie uważasz że trochę dziwne bybyło gdyby ten Nick z Cassie byli parą?? Bo według mnie to nawet...śmieszne?

ocenił(a) film na 5

Warto by było jak ktoś by zauważył że autor tematu mówi o romansie a nie jego pokazaniu/skonsumowaniu. Zreszta takowy troche był puki nie pojawiła sie ta 2 bohaterka. Nawet recenzent na filmweb pamietam dopatrywał sie czegos pedofilskiego , w sumie przesada , wiecej tu było od Dakoty zalotów co akurat jest realistyczne bo dziewczyny zawsze leca na starszych zwłaszcza 13 latki. Ta druga niby dorosła a tez nic nie pokazali wielkiego. I dobrze. Nie lubie scen łóżkowych w filmach bo to strata czasu...

Co by nie było to niech nikt nie mówi ze nie wygladała doroslej , na jakies 15 wygladała a to zadna pedofilia bo w tym wieku ciało juz jest ukształtowane w pełni u kobiet czasem i wczesniej. Zrobili ja na mała i wyzywajaca ulicznice w tym filmie w sumie tak jak pisano w recenzji. Te gesty , czeste eksponowanie nóg czy wrecz władcze perwersyjne zamkniecie noga drzwi przed głównym bohaterem:) Radze wam przestac czepiac sie na siłe , osoby gadajace o pedofilii nie maja pojecia o czym mowia bo dla 90% pedofilów w wieku 13 czy nawet 10 lat chłopiec czy dziewczynka już są za starzy i ich nie podniecaja. Elvis Prsley spotykał sie z 13-14 latka i to za zezwoleniem rodziców i jakos nikt pedofila nie zrobił z niego. Tak samo mozna by mówic ze filmem pedofilskim jest Leon Zawodowiec , zabawa z przebierajaca sie młoda Portman w rozne seksowne stroje , np udawanie M. Monroe? Chyba nawet ktos juz zarzucał to Leonowi... Pomijajac to wszystko to obiektywnie trzeba stwierdzic ze 13 latka moze sie podobac i kropka. Ci co tak miela ozorem sami na wiele patrzyli czasem katem oka z "zaciekawieniem" nie wiedzac ze owa dziewczyna ma 12-13 lat nie 18. Albo modelkami w tym wieku zostaja niektóre i co... wszyscy na pokazie pedofile bo slinia sie na 14 latke w bieliznie? Przez takie osoby jest nonsens ze ojciec boi się wykapac dziecko bo nie daj boże sasiad naskarży że je molestował.

Klopsik1988

Zgadzam się z Klopsikiem w 100%.







Klopsik1988

W całej tej dyskusji, jedynie wypowiedź Klopsika ma ręce i nogi. To tyle:)

ocenił(a) film na 6
Klopsik1988

Masz absolutną rację. W Polsce to temat tabu i nawet dziennikarze prasowi nie znają definicji, czego najlepszym przykładem jest ta recenzja www.filmweb.pl/reviews/Udr%C4%99ka+i+ekstaza-7935 Podstawowy i najczęściej popełniany błąd to szufladkowanie wg wieku.
Myślę, że jak już się o czymś pisze, to wypadałoby zajrzeć choćby tutaj pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia i tutaj pl.wikipedia.org/wiki/Wiek_przyzwolenia

Co do filmu. Ja tam żadnych podtekstów nie widziałem. Mam 18 letnią córkę i miałem okazję obserwować jak prowokacyjne potrafią być nastolatki, które mają już co pokazać (eksponowanie walorów, nadmiar kosmetyków, używanie staników z wkładką itp).
Swoja drogą, to mam nieodparte wrażenie, że ta dziewczyna była przerysowaną postacią z anime o supermocach. Cechy charakterystyczne to: sposób ubierania się, władcza, prowokacyjna, wrażliwa i płaska jak deska ;)
Gdy spostrzegłem te niektóre komentarze, to od razu przyszło mi do głowy "głodnemu chleb na myśli", a tę całą manifestację sprzeciwu oceniam jako podświadomą próbę obrony przed nimi.

ocenił(a) film na 8
Wypasiona_Foczka

Z racji tego że Cassie ma 13 lat jej romans z Nickiem nawet nie przeszedł mi przez myśl, dla mnie stosunki między nimi były bardziej typu brat/siostra, i zdecydowanie wyczuwało się chemię między nimi, chociaż nie "romantyczną." Ale przyznaję, że tej brunetki też nie trawiłam i w ogóle nie pasowała mi do Nicka.

ocenił(a) film na 7
thalassa

Ja i tak uwielbiam Camille belle. ; d Nie przeszkadza mi wcale. Jest dobrze jak tak jest.

ocenił(a) film na 10
famous_diva

"niz z ta drętwą dziewczyna Jonasa? "

Ta drętwa dziewczyna miała taką rolę do zagrania. Dla mnie film super.

thalassa

Dla mnie też to bardziej przypomina relacje brat/siostra ;) Nick zachowywał się w stosunku do Cassie niczym troskliwy starszy brat. A Cassie jak to 13latka, zbuntowana, raz miła, za chwilę wkurzona. Zazdrosna o Kirę też. Ale młodsze siostry też mają to do siebie, że bywają zazdrosne o starszych braci, gdy w ich życiu pojawia się jakaś inna dziewczyna. Bo do tej pory miały go tylko dla siebie i jego całą uwagę, a teraz nagle mają się dzielić z kimś innym? O nie, nie ma mowy :P
Jakby miała być kiedyś jakaś kontynuacja tego filmu, co osobiście bardzo bym chciała, ale jednak szczerze w to już wątpię, to właśnie tak dalej widziałabym ich relacje. Jako normalne (no dobra, nie do końce normalne :P) rodzeństwo ;)

ocenił(a) film na 7
Wypasiona_Foczka

też bym wolała, ale no właśnie, ona taka młodziutka, chociaż jakby tak poczekał ze 3 lata, to kto wie. Brunetka była koszmarna.

ocenił(a) film na 6
Wypasiona_Foczka

wszyscy powyżej od razu do dupczenia dochodzą, a nie pomyślą o platonicznym związku, fascynacji.. aż ciśnie się na usta: co z WAMI jest nie tak? :]

diana6echo

To jest po prostu chora rzeczywistość... można tu wbić cytat z galerianek: "Miłość w naszych czasach nie istnieje... trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać..."

Wypasiona_Foczka

Wypasiona_Foczka, jesteś pedofilem?

ocenił(a) film na 7
drammo

Tia... "spoko zwłaszcza ze >>> sama <<< jestem w jej wieku"

Poza tym niezłego trupa odkopałeś...

Wypasiona_Foczka

Zgadzam się z postem Klopsika w 100%.

Boże, co za czasy, gdy na każdym kroku widzimy pseudo stróżów moralności, a każde słowo codziennego użytku kojarzy się z czynnością seksualną..

A pamięta ktoś ile lat miała Zosia z Pana Tadeusza? ;)
Jeśli tak, to oznaczało by, że według niektórych tutaj Adam Mickiewicz był pedofilem..

Pozdrowienia dla normalnych.. akceptujących ludzką seksualność..

użytkownik usunięty
jontrix

srututu

Ambitny i porywający komentarz ;]

użytkownik usunięty
jontrix

Podobnie jak twój ;p

A może jakoś rozwiniesz ten swój komentarz ..? Bo za wiele to on nie mówi ;)
Jeśli napiszesz ponownie coś w stylu "srututu", to pozwól, że nie będę już odpisywał.

użytkownik usunięty
jontrix

Wspominasz o stróżach moralności a sam piszesz jakbyś był alfą i omegą.

"Pozdrowienia dla normalnych.. akceptujących ludzką seksualność.." - nie wiem czy normalnych bo napisz cię proszę którego mężczyznę interesuję 13 latka?

ocenił(a) film na 6

A mi ten pomysł wydaje się absurdalny, chociaż w życiu widziałam pary, których dzieliło wiele lat, to myślę,że w filmie byłoby to źle odebrane. Mogli zrobić wątek, że Cassie próbuje 'uwieść' Nicka, ale to tyle. Kira do niego lepiej pasowała i w zasadzie nie rozumiem, czemu większości się nie podobała.

"...którego mężczyznę interesuję 13 latka?" - powiedzmy sobie szczerze, że wiele dzisiejszych trzynastolatek nie wygląda już na małe dziewczynki i chociaż mężczyzną nie jestem, to zapewniam Cię, że znajda się tacy, którym się spodoba dziewczyna w tym wieku.

użytkownik usunięty
Mademoiselle

Jasne, chyba że masz na myśli 16 latka. Normalny 20-paroletni mężczyzna nawet nie spojrzy na takie dziecko. No chyba że coś z nim nie tak i gustuje w dzieciach.

Skoro już wcześniej wspominałem o Panu Tadeuszu, to przypomnę, że w chwili zaręczyn Tadeusza z Zosią, on miał lat 20, a ona 14.. ;)

Ja też mam 20 lat i uważam, że postać Cassie była bardzo atrakcyjna ;]

użytkownik usunięty
jontrix

Książka to książka i nie ma tu co porównywać do realnego życia.

No jak żadna laska cię nie chce to się nie dziwie że oglądasz się za dzieciakami xd

ocenił(a) film na 6

No to było po prostu genialne xD A film już do realnego życia porównywać można? xD

użytkownik usunięty
Sol89

Nie można

Tyle, że tak jak w tej książce, tak było w tamtych czasach na prawdę ;)
Dziewczynę płodną uważano już za kobietę...

A mojego prywatnego życia w to nie mieszaj, bo kompletnie nic o mnie nie wiesz...

użytkownik usunięty
jontrix

A żyłeś w tamtych czasach i wiesz że tak było czy tylko coś tam przeczytałeś na necie?

Taa ciesz się że ja mam to gdzieś bo znam kilka osób którzy by cię ostro zjechali gdybyś napisał że oglądasz się za dziećmi.

ocenił(a) film na 6

Daruj, ale w tej chwili to Ty (po raz kolejny) dajesz nam dowód na to, że jesteś jeszcze dzieckiem

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A musiałem żyć w 1410r. żeby wiedzieć, że była wtedy bitwa pod Grunwaldem?

Może mi pokażesz, gdzie ja napisałem, że "oglądam się za dziećmi"? ;D
Zdaję się, że to Ty napisałaś, a nie ja.. ;]

użytkownik usunięty
jontrix

A kto ma pewność że wtedy naprawdę była?

"Ja też mam 20 lat i uważam, że postać Cassie była bardzo atrakcyjna ;]" - więc?

Każdy ma pewność. Domyślam się, że zapewne oprócz Ciebie..

No bo myślę, że była atrakcyjna :D I to wcale nie oznacza, że oglądam się za dziećmi.
Tak uważam i tak właśnie napisałem, nie mogę? :P

Dodam jeszcze, że Dakota Fanning w chwili grania tej roli miała 15 lat, a ogólnie jest raptem 3 lata młodsza niż ja.

użytkownik usunięty
jontrix

A wierzysz w lądowanie na księżycu przez apollo 11? To samo mogę zapytać.

Jeżeli rzeczywiście miała 15 lat to ok
Wiesz tak jak pisałem mnie nie interesuje czy się oglądasz za Dakotą czy jakąś 13 latką nie jestem gliną. Ale już parę razy widziałem kolesi co się dobierali do takich a później lądowali w pierdlu. Nie oskarżam cię ale piszę w celach informacyjnych. Czasami krótka droga od myśli do czynów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones