PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569312}

Rammbock

Rammbock: Berlin Undead
5,4 1 163
oceny
5,4 10 1 1163
Rammbock
powrót do forum filmu Rammbock

Bardzo rzadko komentuję na forum jakiś film, ale ten zdecydowanie na to zasługuje, między innymi przez tak niepochlebne opinie tu.

Od razu mówię, że komu się podobało "28 days later", to i to mu się spodoba. Ba, to są dwa najbardziej realistyczne filmy o takiej tematyce.

Film posiada świetny, wyważony, niesztampowy scenariusz. Bardzo realistyczny, inteligentny.

Klaustrofobiczna, mroczna atmosfera filmu, którą buduje między innymi bardzo dobra muzyka.

Gra aktorska jak na horror tego typu bardzo prawdziwa, przekonująca.

Nie doszukałem się szczególnie jakichś błędów fabularnych, logicznych w filmie. Bardzo ładnie się to wszystko prezentuje.

Jak dla mnie rewelacja. Gorąco polecam.
I powtarzam jeszcze raz, nie sugerować się większością ocen tutaj o tym filmie, nie wiem czego się ludzie spodziewali, totalnej jatki, krwi, wybuchów, akcji totalnej jak w ogromnej większości tego typu filmów? Błagam.
Ale tak to jest jak się ogląda Resident Evile i inne.

Shavarus

Recka albo nie do tego filmu, albo na zamówienie.

ocenił(a) film na 2
Shavarus

Albo byłeś naćpany lub pijany oglądając ten film, albo to opis całkiem innego filmu.
I nie porównuj tego gniota do 28 dni/tygodni później, bo ten film obok nich nawet nie stał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones