film

Raport z Europy

Europa Report
2013
1 godz. 30 min.
6,1 17 286
ocen
6,1 10 1 17286
5 524
chce zobaczyć
5,3 3
oceny krytyków
Na Europę, satelitę Jowisza, wyrusza pierwsza załogowa misja, której celem jest poszukiwanie obcych form życia. Więcej Mniej
Raport z Europy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Raport z Europy
Teaser nr 1 0:35
Raport z Europy
Fragment Spacer w kosmosie 1:48
Raport z Europy
Fragment nr 3 2:45
nr 1 2012-11-13T16:47:03 https://fwcdn.pl/webv/93/26/29326/europa.29326.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/117/633417/europa_report.vp9.1080p.webm

Kiedy bezzałogowe sondy wskazują, że pod oblodzoną powierzchnią Europy może istnieć ukryty ocean, a w nim jednokomórkowe organizmy, firma z Ziemi wysyła sześciu najlepszych astronautów z całego świata, aby potwierdzić dane i zbadać możliwość istnienia obcych form życia w naszym układzie słonecznym . Po katastrofalnej awarii technicznej iKiedy bezzałogowe sondy wskazują, że pod oblodzoną powierzchnią Europy może istnieć ukryty ocean, a w nim jednokomórkowe organizmy, firma z Ziemi wysyła sześciu najlepszych astronautów z całego świata, aby potwierdzić dane i zbadać możliwość istnienia obcych form życia w naszym układzie słonecznym . Po katastrofalnej awarii technicznej i śmierci jednego z członków załogi, pozostali przy życiu, walcząc o odzyskanie kontaktu z Ziemią, muszą przezwyciężyć fizyczne i psychiczne piętno najdalszej podróży kosmicznej w dotychczasowej historii gatunku ludzkiego. Jak się jednak okazuje, prawda o potencjalnej egzystencji na Europie jest o wiele bardziej zaskakująca, niż mogli przypuszczać.

studio
Misher Films / Start Motion Pictures / Wayfare Entertainment
tytuł oryg.
Europa Report
inne tytuły
Europa (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Grawitacja w Europie wynosi zaledwie 0,134 g, ale załoga cały czas zachowuje się tak, jakby wynosiła 1 g.
Komunikacja między statkiem kosmicznym, a Ziemią jest natychmiastowa. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę odległość od Ziemi, powinny upłynąć minuty, zanim otrzyma odpowiedź na jakąkolwiek wiadomość.
Hydrazyna jest bezbarwną cieczą, a nie jak to pokazano w filmie żółtobrązową. Prawdopodobnie zrobiono to celowo, aby uzyskać bardziej dramatyczny efekt.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych