PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98233}

Remo: Nieuzbrojony i niebezpieczny

Remo Williams: The Adventure Begins
6,7 1 132
oceny
6,7 10 1 1132
Remo: Nieuzbrojony i niebezpieczny
powrót do forum filmu Remo: Nieuzbrojony i niebezpieczny

Wspaniałe kino akcji lat 80-tych. Z dużym jajem. Dialogi między Remo a Chiunem niszczą obiekty. W ogóle postać Chiuna jest świetna. Circa 80-cioletni Koreańczyk, mistrz sztuk walki, zabójca, filozof i szowinistyczny nacjonalista. Lubi amerykańskie telenowele. A jeszcze zabawniejsze jest to, że zagrał go genialnie ucharakteryzowany 50-letni Amerykanin. Brawa i uznanie dla charakteryzatora i dla aktora. Dawno się tak nie zaśmiewałem oglądając samemu film. Naprawdę przyjemne kino akcji. Cieszę się, że po latach ponownie ten film obejrzałem.

Malignus

To był Joel Grey! Ten z "Kabaretu" .
Jakby kto nie pamiętał!
Hej!

Malignus

Jeden z pierwszych filmów,które oglądałem na wideo-super...

Malignus

Jeden z moich pierwszych filmow obejrzanych na VHS :) W dodatku nic sie nie zestarzal. Bawi tak samo jak 25 lat temu! Przed chwila odswiezylem sobie wspomnienia ogladajac go na kanale MGM HD.

Malignus

pełna zgoda, przyjemny film; wartka akcja; aktorzy myślą podczas mówienia dialogów; dzisiaj zamiast myślenia wystarczają efekty specjalne; niestety :(

Malignus

Dodałbym jeszcze ten świetny motyw przewodni.

Nawet nie wiedziałem, że chcieli robić z tego serial ale upadło (w czołówce są sceny z tego filmu).

ocenił(a) film na 9
Malignus

I mój. Do dziś patrze na skład i jak widzę benzoesan sodu to odkładam na półkę ;) Mimo, że trochę trąci myszką (choreografia walki i odgłosy chociażby) to teksty wciąż śmieszą jak kiedyś.

ocenił(a) film na 9
Malignus

rowniez mam te same odczucia w ogole sie nie zestarzal, w ostatniej scenie Chiun miazdzy system :) zreszta w filmie jest mnostwo swietnych zabawnych scen, akcji, chemia miedzy Wardem a Greyem niesamowita nie wyobrazam sobie innych aktorow w tych rolach, dodam jeszcze tylko warto zwrocic uwage na swietny zapadajacy w pamiec soundtrack, pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Malignus

https://www.youtube.com/watch?v=LbLlWLVXbro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones