PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 64 838
ocen
7,2 10 1 64838
7,2 45
ocen krytyków
Rocketman
powrót do forum filmu Rocketman

i tak dadzą 1/10 z "wiadomych przyczyn".

dezertx

Bardzo ciekawy argument, absolutnie pozbawiony treści i sensu, ale starałeś się. :)

dezertx

DIADERSOWI PRZYGADAŁEŚ, BRAWO!!!!!!!!!!!!

Shadow_dawnego_gggggg

spokoluz.

A wiesz, znów jakiś patriota z konfederacji wsparł Putina.

Znów nie lewak, nie ateista etc.

Co za przypadek. Co za przypadek, że w całej Europie zupełnie bez powodu to właśnie twoja strona polityczna popiera Putina.

hyrkan

Wcale nie jestem z prawicy. Choć nie ukrywam, że zazwyczaj ma rację. Trzeba to przyznać prawicy. putler to poststalinista. Co mają stalinowcy wspólnego z prawicą? Nie wspiera go polska prawica. PiS wspiera stronę ukraińską. Prawda w oczy kole. To intruzi i białoruska bezpieka wspierają agresję putlera na Polskę i Ukrainę. Plus jakieś hyrkaniątka.

hyrkan

Co za przypadek. Co za przypadek, że w całej Europie zupełnie bez powodu ludzie krzyczą dwie literki na a i jeszcze noży używają. Choć jeden w Nicei rozjechał dużą liczbę osób. Skoro europejska prawica wspiera putlera to ich sprawa. A niechże sobie wspierają. Co mnie to obchodzi, że twoi chłoptasie wspierają putlera. Gorzej, że inni chłoptasie opalają się na Podlasiu. O to się boję.

dezertx

Myślę, że nie pożyłby nawet minuty...

hyrkan

Wyobraź to sobie, że chrześcijanie wspólnie wyrażają swoją wiarę. Tak było do wieków. I chyba ze wszystkimi religiami na świecie. A jak ci się nie podoba publiczne wyrażanie religii, to wyśmiewaj tą, która panuje na zachodzie. Tylko żebyś nie skończył jak ci z Harlie Hebdo albo jak ten francuski nauczyciel.

Shadow_dawnego_ggggggg

Ja tylko użyłem ich własnego argumentu.

Naprawdę wasza zdolność czytania ze zrozumieniem doskonale tłumaczy, czemu w wieku wspaniałych odkryć naukowych odwracacie się w kierunku zabobonu :)

hyrkan

hetero nie wyrażają swoich orientacji na ulicy. Za to wy lewaki cały czas pchacie się na tę ulicę. Zresztą tam wasze miejsce. Wszystkie religie wychodzą na ulice. Jedni to nawet ruch we Francji 5 x dziennie wstrzymują aby odbyć swoje modły.

Shadow_dawnego_ggggggg

Hetero nieustannie wyrażają orientację na ulicy. ;)

hyrkan

A w jakim mieście i kiedy był ostatnio ich marsz? Sypnij jakimiś miejscami i datami?

Shadow_dawnego_ggggggg

"Nieustannie" oznacza "nie tylko w jakieś pojedyncze dni marszowe".

Ty naprawdę uważasz, że wyrażać coś na ulicy można tylko "marszem" czy tak sobie trollujesz i potem jesteś bardzo zadowolony? :D

hyrkan

To podaj te inne formy ,,wyrażania". Bo ciekawy jestem.

Shadow_dawnego_ggggggg

W większości reklam (grubo ponad rzeczywisty odsetek w społeczeństwie) pary są hetero. Pary hetero widać ciągle, "obnoszą się" z heteroseksualizmem na każdym kroku. Heteroseksualiści na ulicach montują plakaty z oszczerstwami w stosunku do homoseksualistów, słychać czasem heteroseksualną propagandę z głośników w samochodach i z głośników przed kościołami.

hyrkan

Jak ktoś śpiewa o miłości to nie wiemy o jakiej śpiewa.

Shadow_dawnego_ggggggg

Język polski ma końcówki wskazujące na płeć. :)

hyrkan

A ty kobita, czy facet jesteś? A może niebinarny?

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie zrozumiałeś wypowiedzi?

Jak ktoś śpiewa o miłości i używa końcówek wskazujących na płeć, to często można się zorientować, jaka to miłość.

hyrkan

HYRKAN, W ubiegłym roku MaSRAffashion twierdziła, iż bulterier Jacek wysłał Rafała Brzozowskiego na pewną śmierć. Jak teraz oceniasz szanse Krystiana Ochmana na Eurowizji? Bo jeszcze jakiś czas temu twierdzono iż w tym roku wysyłamy człowieka na pewne zwycięstwo, choć nie było jeszcze ani piosenki, ani nawet ustalonego piosenkarza. Raz na pewną śmierć, raz na pewne zwycięstwo - TO JAK, WYROCZNIO I PRAWDO NARODU????????????

Shadow_dawnego_gggggg

:) bieg twoich myśli wskazuje na brak wprawy

hyrkan

Bieg twoich myśli wskazuje, że masz syfilis. Gloryfikujesz pasożytów, którzy bez paszportu chcą przedrzeć się po trupach polskich Pograniczników w celu zgarnięcia niemieckiego socjalu. Wspierasz agresje putlera i lajdaszenki na Polskę i Ukrainę.

Shadow_dawnego_gggggg

Przecież cię nie gloryfikuję. Jesteś pasożytem, prawda. Żyjesz na socjalu, prawda. Ale nie będę cię z tego powodu gloryfikował.

hyrkan

Nie żyję ani na polskim, ani na niemieckim socjalu. Za to moi idole przeszkadzają twoim intruzom brać niemieckie zasiłki. hyrkanku, smród na granicy polsko-białoruskiej.

Shadow_dawnego_gggggg

zdecydowanie lepiej by było, gdyby kilka osób brało zasiłki niż gdy mordercy pracują w mundurach, pobierają pensję i będą mieć emeryturę.

Widzisz, atakujesz imigrantów, ale ilu z nich to mordercy? Najpewniej 0.

hyrkan

Z marszami pederastycznymi to się po prostu środowisko LGBT powinno przestać obnosić. Mnie nie obchodzi co sobie robią we własnym mieszkaniu, byle z tym na ulicę nie wychodzili. To ich prywatna sprawa.

Shadow_dawnego_gggggggg

Jak prawica przestanie się obnosić z religią i głupotą. ;) To prywatne sprawy, które nie powinny poza psią budę wystawać.

hyrkan

Ci co szturmują z Białorusi muszą pięciokrotnie odmawiać salat, (poprzez kilkakrotne padnięcie) i mogą robić to wszędzie (niekoniecznie w meczecie) – everywhere, tak, powtarzam jeszcze raz: überall, повсюду, בכל מקום. A geniuszowi hyrkanowi (który walczy z ,,głupotą i religią”, ale jaką religią? trzeba doprecyzować) przeszkadzają tradycyjne bożociałowe procesje, które nie wychodzą na żadne ulice. O czym ty oszołomie bredzisz. Takie procesje są wokół kościoła, nie wychdzą poza mury otaczające kościół. Ja nawet widziałem procesję wewnątrz bazyliki (kościół na Piasku w K-ie), która nie wyszła na świeże powietrze.
Znam kilku bardzo religijnych ludzi, to fakt. Ale nigdy nie widziałem aby oni w miejscu pracy odmawiali jakiekolwiek modlitwy (podejrzewam że w takim celu najwyżej udają się do kościoła, bądź modlą się w zaciszu domu). O padaniu na twarz na środku ulicy już nie wspomnę.
Czy jeśli ci szturmujący z Białorusi tu wejdą to też geniuszu jeden będziesz walczył z ich ,,religią i głupotą”. ,,Geniuszu”, odpowiedź mi.

Shadow_dawnego_gggggggg

Dla testu odezwałem się do chata GPT. Polecam uczyć się od niego polszczyzny, bo w twojej norze ludzie gadają taką nowomową partyjno-hejterską, że nie da się tego nawet na polski rozsądnie przełożyć. :)

O co się modlisz? Jaki szariat chcesz wprowadzić? Gdzie są twoje leki? Te wszystkie pytania pozostają po czytaniu bez odpowiedzi.

hyrkan

A oczywiście, ,,geniusz" nie odpowiedział na moje pytanie.

Shadow_dawnego_gggggggg

Zadaj je po polsku :)

skalp_el

skalperze, przestań się na mnie gniewać, tylko odpowiedz na pytanie: jak jest po rumuńsku PO? Taki obrońca ,,domokracji" jak ty powinien to wiedzieć.

desmond19989

Ten skalpel nie jest normalny, niestety.
Zaatakował mnie pod biedroniem.

Shadow_dawnego_ggggggg

Jesteś zboczony. :)

skalp_el

A oni nie są:
https://trojmiasto.onet.pl/gdansk-samochodowa-akcja-przeciwn...
Jeszcze trochę i cofniemy się do starożytnej Grecji gdzie uwarzano, ze heteroseksualizm jest gorszy od homoseksualizmu, a heteroseksualistów będa wyzywać od zboczeńców różnej maści Biedronie i skalpele. Ty juz to zacząłeś...

Shadow_dawnego_ggggggg

I właśnie przez takich ludzi jak Ty takie osoby jak Bartek z tego materiału z YouTube mają w naszym kraju pod górkę. https://www.youtube.com/watch?v=KYhIPdx5nb4

soulfly777kris

można tylko z sentymentem powspominać stare dobre czasy:
https://demotywatory.pl/4883726/Pamietacie-te-czasy-kiedy-moglismy-ogladac-seria le-w-ktory

Shadow_dawnego_ggggggg

"Kiedyś to było"

soulfly777kris

Tak, kiedyś to było. A teraz soolfly777kris kozaczy, bajki opowiada, mądruje i zmienia świat ,,na lepsze" (czytaj: funduje nam powrót do starożytnej Grecji).

soulfly777kris

No tak, to Kaja Godek jest ,,dewiantką", a premier Irlandii jest całkowicie normalny:
https://oko.press/wszyst-dewiacje-w-jednym-irlandia-to-nie-k...

soulfly777kris

Abp STANISŁAW Gądecki stwierdza:

,,Pomimo wakacji, które powinny być czasem odpoczynku i refleksji nad pięknem natury stworzonej przez Boga, w kraju rozgorzały polemiki odnośnie do >>ideologii LGBT<< (gejów, lesbijek, osób biseksualnych i transseksualnych). Ma to zapewne związek z ofensywą środowisk LGBT+ i ze znaczącym wzrostem liczby tzw. marszów równości organizowanych w naszym kraju, a także z zaplanowanym przez niektóre samorządy wprowadzeniem po wakacjach do programów szkolnych nowego, zgodnego z założeniami tej ideologii, podejścia do edukacji seksualnej"

TAK, OŚWIDCZAM, LGBT ZNISZCZYŁO MI WAKACJE

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
soulfly777kris

Tak, masz rację, trzeba pomóc Kai Godek. Jak będzie się dało (czyli będzie kandydowała w moim okregu wyborczym) to oddam na nią głos w najbliższych wyborach parlamentarnych. Jak wyląduje w więzieniu (bo mściwe LGBT ją tam pośle), to dołożę się do składki na kaucję.
Trzeba chronić dzieci...

Shadow_dawnego_ggggggg

Chciał być żeby Godek została prezydentem albo osoba o takich samych poglądach jak ona ?

soulfly777kris

nie rozumiem, napisz jeszcze raz - poprawnie

soulfly777kris

A DZISIAJ CI URATOWANI PRZEZ SIOSTRĘ Żydzi DOMAGAJĄ SIĘ OD POLSKI 300 MILIARDÓW DOLARÓW ZA tzw. MIENIE BEZSPADKOWE !

https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-ewa-noiszewska-siostra-ktora-ratowa la-zydow,nId,3259876

soulfly777kris

A czy ty uważasz że Klaudia Jachira to ,,wynajęta ździra", czy też ,,fajna dziewczyna"?????

Shadow_dawnego_ggggggg

O tą panią ci chodzi ?
https://demotywatory.pl/4806575#comments

soulfly777kris

no to jak w końcu uważasz????????????????

Shadow_dawnego_ggggggg

Prawdopodobnie jest wynajęta przez reptilianów i Merkel która sama jest reptilianką a ja lubię ufoludków więc do niej nic nie mam.

Shadow_dawnego_ggggggg

Tutaj masz następną reptilianką https://www.youtube.com/watch?v=xJL9I0TG0V4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones