PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9193}

Rocky 4

Rocky IV
7,3 80 193
oceny
7,3 10 1 80193
6,1 9
ocen krytyków
Rocky 4
powrót do forum filmu Rocky 4

Rocky IV

ocenił(a) film na 9

Wspaniała część.Piosenka ,,No easy way out" i te wspomnienia-piękny moment.

ocenił(a) film na 10
roki3225

Zgadzam się

ocenił(a) film na 10
roki3225

Tak jest!

roki3225

Pamiętam oglądałem w podstawówce (gdzieś w '87 może '88) na video u któregoś kolegi z klasy który akurat VHS i kolorowy TV miał, bo stary jeździł na roboty do Iraku albo RFN ;)
Ach te emocje oglądając maszynę Drago, trenującego pod okiem sztabu naukowców którzy wręcz go wyprodukowali i Rocky gdzieś ma Rosyjskiej wsi śmigający po pas w śniegu, ćwiczący z kłodami i siekierą czy podciągający się na belce sufitowej :) I całe te konwencja walki dobra ze złem - zimna wojna przeniesiona żywcem w ring :) Który z nas nie chciał być wtedy Rocky :) Tak samo jak trochę później z Van Dammem :) Teraz i dla współczesnych dzieciaków/młodzieży tamte filmy wyglądają pewnie żałośnie ale wtedy dla mojego pokolenia to były emocje jakich mało :)

ocenił(a) film na 10
roki3225

"No easy way out"... Utwór jest genialny!!! Najlepszy moment w filmie to bezapelacyjnie ten, kiedy Rocco wsiada do swojego Lambo i leci przez miasto. Ile razy wsiadałem do swojej a6, soundtrack do Rocky'ego i miasto moje ;)
"Some things are worth fighting for!
Some feelings never die!!!"

ocenił(a) film na 9
rafalek1023

ja wsiadam do Mazdy MX5, dach w dół i No easy way out albo Crockett's theme. Mega uczucie. Najlepiej w nocy, jak w Rocky 4 czy Miami Vice.  Kosmos!

roki3225

Ogólnie najlepsza cześć pod względem muzycznym,

roki3225

Niezły film dobra rola Lungrena i piękna Briget Nielsen

ocenił(a) film na 8
Ruben_fw

Fakt, niezła...ale obejrzyj Cobrę - tam to dopiero była zajebista
https://www.youtube.com/watch?v=dEOGtKyoiPY

raf_filmweb

Widziałem no fakt w Cobrze piękna

ocenił(a) film na 9
roki3225

co do wspomnień, byłem na premierze w Londynie, siedziałem z tyłu (zawsze siadam w ostatnich rzędach) i pod ekranem gwiazdy.....połowa osób paliła papierosy w kinie. Takie to były czasy hehe. Te gwiazdy to oczywiście żarzące się pety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones